in ,

Bu Haftanın Artan 10 Coin’i

Bu yazımızda sizlerle birikte haftanın öne çıkan 10 kripto para birimini inceleyeceğiz. Neden yükseldiler, ne kadar yükseldiler birlikte göz atalım. 

ChitCAT 

Kedi temalı meme token ChitCAT, balina alımları sonrası bir gün içinde %33.07’den fazla artış yaşadı. 

HyperGPT 

Yapay zeka ve blockchain teknolojilerini birleştirerek merkeziyetsiz bir yapay zeka platformu oluşturmak amacıyla kurulan HyperGPT, Assetux ile gerekleştirdiği ortaklığın ardından %36.51 artış yaşadı. 

kripto, hack, zincir

Terra Classic (LUNC)

Stake edilen LUNC miktarının bu hafta içinde 1 trilyona ulaşmasıyla birlikte LUNC fiyatı gelişmeyi pozitif fiyatladı ve %10.57’ninn üzerinde artış yaşadı. 

Lisk (LSK)

Merkeziyetsiz teknolojilerden herkesin yararlanabileceği, erişilebilir bir gelecek oluşturmayı hedefleyen blockchain uygulama platformu olan Lisk, airdrop beklentisiyle yükselişe geçti. 24 saat içinde %12.40 artış yaşayan projenin ekibi, airdrop gerçekleştirilmeyeceğini duyursa da fiyat yükselişine devam etti. 

KuCoin Token (KCS)

KuCoin borsasının yerel kripto para birimi olan KCS, haftanın yükselen varlıkları arasında yer aldı. KuCoin Spotlight token satışında öne çıkan 26. proje olarak IMVU’yu (VCORE) tanıttı. Bu gelişmeyle birlikte platformun yerel kripto varlığı olan KCS %17.99 artış yaşadı. 

Stacks (STX) 

Düzenleyici baskının yoğun olduğu iki haftada kripto varlıkların fiyatlarında önemli yükselişler kaydedilmedi. Ancak SEC’nin onayladığı tek kripto para birimi olan Stacks, düzenleyici baskının devam ettiği piyasa ortamında yükselişine devam etti. STX fiyatı 24 saat içinde %14.76 artış yaşadı. 

Hafta içerisinde balina alımları ile yükseliş yaşayan diğer kripto varlıklar ise şöyle oldu: 

  • Pepe (PEPE) %10.61
  • Injective (INJ) %9.03
  • dYdX (DYDX) %8.66
  • TrustWalletToken (TWT) %9.18

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ethereum (ETH) 1.800 Dolar Seviyesini Hedefliyor

funding round

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri