in

Bu Hafta Piyasaya Çıkacak En İyi 7 Proje

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Yakı zamanda piyasaya sürülmeyi bekleyen, gelecek vaat eden blockchain projeleri arasında gelecek haftanın en önemli projelerinin bir listesini siz değerli okuyucularımız için derledik.

The Three Kingdoms (TTK)

The Three Kingdoms, GameFi ortamına daha önce gördüklerinden daha fazla fayda ve birlikte çalışabilirlik katacak üçüncü nesil bir NFT oyunudur.

Antik Çin’in hikayelerini uyarlayarak, kapsamlı tarih, iyi geliştirilmiş karakterler, ilerleme oyunu ve daha fazlasıyla zenginleştirilmiş bir oyun deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. DAO Maker üzerinde TTK Seed SHO’su yapılacaktır.

Marketcap: $777.143

Başlangıç fiyatı: $0.016

Piyasaya sürüleceği tarih: 11 Ekim 2021

Mech Master (MECH)

Mech Master, oyuncuların gelecekteki teknolojilerle kendi bölgelerini inşa etmeye ve topraklarını korumaya açık oldukları stratejik bir sıra tabanlı RPG oyunudur.
Bilim kurgu ortamında bir blockchain oyunu olarak, sadece savaş arenaları size ödül kazandırmaz, aynı zamanda Mech tokenleri kazanarak savaşlardan da kazanç sağlayabilirsiniz. GameFi üzerinde Mech Master NFT Mystery Box’ta satışa sunulacaktır.

Marketcap: $492.960

Başlangıç fiyatı: $0.04

Piyasaya sürüleceği tarih: 12 Ekim 2021

DareNFT (DNFT)

DareNFT, Dijital Varlıklar için evrensel NFT 2.0 protokolüdür. NFT’nin genel olarak benimsenmesi, dijital varlıkların faydalarını tamamen yansıtma yeteneğine bağlıdır.

DareNFT, NFT 1.0’ın şu anki sorunlarını çözen bir dizi ürün geliştirmiştir: NFT’ler arasında tanınmayan faydalar, NFT sahipleri arasında tanınmayan ilişki ve NFT Sahipliğinin gizli riskleri. IDO’su BSCStation, Red Kite ve KaiStarter’da yapılacaktır.

Marketcap: $475.000

Başlangıç fiyatı: $0.0002

Piyasaya sürüleceği tarih: 12-13 Ekim 2021

Gods Unchained (GODS)

Gods Unchained, oyunculara oyun içi öğelerinin gerçek sahipliğini veren, oynaması ücretsiz bir taktik-kart oyunudur. Magic The Gathering: Arena’nın eski oyun direktörü tarafından yönetilen oyun, rekabetçi oyuna odaklanmaktadır; Bu, oyuncuların çok çeşitli taktiklerle savaşabilecek desteler oluşturarak rakiplerini stratejik olarak alt etmeleri gerektiği anlamına gelmektedir.
Gods Unchained’de oyuncular dijital eşyalarına tamamen sahip olur ve kartlarını istedikleri şekilde takas etme, satma ve kullanma özgürlüğüne sahiptir. Projenin IDO’su Coinlist’te yapılacaktır.

Marketcap: TBA

Başlangıç fiyatı: $0.24-0.336

Piyasaya sürüleceği tarih: 13 Ekim 2021

Strips Finance (SPRT)

Strips Finance, kullanıcıların faiz oranı türevleri ticareti yapmalarını sağlayan bir platformdur. Borsa, faiz oranı takas türevlerinin ticaretine izin vererek, kullanıcıların herhangi bir yield farming veya fonlama oranındaki sabit oranlar için değişken faiz oranlarını değiştirmelerine olanak tanır.

Strips Finance, kaldıraç, 7/24 likidite ve ticaret için en iyi yield farming seçeneklerini sunar. Strips Finance, gelecekteki merkeziyetsiz finans sabit oranlı ürünler için temel altyapı katmanı olmayı hedefliyor. Projenin IDO’su Polkastarter ve MISO’da yapılacaktır.

Marketcap: TBA

Başlangıç fiyatı: $1-5

Piyasaya sürüleceği tarih: 13 Ekim 2021

Blockchain Monster Hunt (BCMC)

Blockchain Monster Hunt, oyuncuların canavarları avlamak ve savaşmak için sürekli olarak yeni yerler keşfettiği, oynayarak kazanılan bir blockchain kripto oyunudur.

Tamamen blok zincirinin kendisinde çalışan ilk çok zincirli oyundur. Projenin IDO’su Polkastarter, Chainboost ve MoonEdge’de yapılacaktır.

Marketcap: $460.000

Başlangıç fiyatı: $0.09

Piyasaya sürüleceği tarih: 14 Ekim 2021

Biconomy (BICO)

Biconomy, Web 3.0’ı sorunsuz ve yaygın hale getirmek için geliştirilen çok zincirli işlem altyapısıdır. Biconomy’nin tak ve çalıştır API’leri sayesinde, merkeziyetsiz uygulamalar yani dApp’ler, kripto bilgisi ve deneyimi ne olursa olsun herkes tarafından erişilebilir hale gelir.

Biconomy, gazsız işlemler, anında zincirler arası transferler ve esnek gaz ödeme seçenekleri gibi özellikler aracılığıyla blockchain sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Projenin IDO’su Coinlist üzerinde gerçekleşecektir.

Marketcap: $16.250.000

Başlangıç fiyatı: $0.15 – $0.25

Piyasaya sürüleceği tarih: 14 Ekim 2021

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Temel Analiz

­Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler Oldu? | 11 Ekim 2021

Ojamu (OJA Token) Uniswap’ta Listelendi