içinde , ,

Bu Hafta Gerçekleşecek Kriptopara Etkinlikleri

Bu hafta gerçekleşecek kriptopara etkinliklerini sizler için derledik.

Kripto para

Halihazırda ticareti yapılabilen veya yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, gelecek vaat eden kriptopara projeleri arasında gelecek en önemli etkinlikleri listesini derledik.

Scallop (SCLP)

Scallop, kullanıcılara kripto ve fiat para birimlerini tek bir yerde güvenli bir şekilde yönetmenin daha hızlı ve daha verimli bir yolunu sunmak için oluşturulmuş yenilikçi bir fintech merkeziyetsiz ekosistemdir.

Scallop, kriptonun günlük hayatta genel kullanımını teşvik etmek için merkeziyetsiz finansal hizmetleri banka hesapları, kartlar, havale ve daha birçok bankacılık özelliklerini bir araya getiren bir platformdur. Scallop’un misyonu, dijital varlıkları ana akım kullanıma sunmak ve daha adil ve merkeziyetsiz bir ekosisteme geçişi hızlandırmaktır.

Scallop uygulaması, 29 Kasım’da AB ülkeleri genelinde soft launch’unu gerçekleştirecek.

WonderHero (WND)

WonderHero, oyuncuların nadir NFT’ler kazanabilecekleri ve bunları eşler arası bir pazarda satabilecekleri bir Mobil RPG oyna-kazan oyunudur.

WonderHero Mystery Box, 30 Kasım TSİ 16:00’da Binance NFT üzerinden satışa sunuluyor.

Faraland (FARA)

Faraland, BSC destekli sıra tabanlı NFT play-to-earn oyunudur. Faraland evreninde insan, ork, melek, iblis, dragonborn, elf ve peri gibi ırklar oyuncular tarafında keşfedilmeyi bekliyor. Oyuncular savaşlara katılabilir, blokzinciri teknolojisi kullanarak oluşturulan ve dijital eşyalar toplayıp trade edebilir.

Faraland, 30 Kasım tarihinde piyasaya çıkacağı duyuruldu.

Wilder World (WILD)

$WILD, Wilder World’ün yerel token’ı ve Wilder DAO için yönetişim token’ıdır. Bu token’lar, Wilder World yatırımcıları için oylama mekanizmaları olarak ve Wilder Metaverse’ünün genişlemesini teşvik etmek için kullanılmaktadır.

Wilder World, 30 Kasım tarihinde ilk WilderCribs NFT mülklerini piyasaya sürüyor.

ShopNEXT (NEXT)

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yapan kullanıcılar ücretsiz kripto paraları (Bitcoin, Ethereum, BNB, USDT) ile ödüllendiriliyor. Amaçları, kriptoya yeni başlayan herkes için kolay ve güvenli bir yol sağlamaktır.

Ayrıca ShopNEXT, her alışveriş işlemi için kullanıcılara para kazanmak için satılabilecek ekstra NEXT (ShopNEXT tarafından verilen kriptopara birimi) verir. Bu iş modelini shop-to-earn olarak da adlandırabiliriz.

$NEXT token’ı için IDO 29 Kasım tarihinde DAO Maker ve RedKite platformları üzerinden gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.02$
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 $NEXT

WingSwap (WIS)

WingSwap, özel bir merkeziyetsiz borsa (DEX) ve kullanıcıların DEX’e likidite sağlayabileceği, farklı türdeki varlıkları merkeziyetsiz bir şekilde takas edebileceği ve bunun için ödüllendirilebileceği bir staking platformudur. Platform, mevcut yaklaşımların kusurları olmadan oluşturulur, uygun para piyasalarının işlemesini sağlar ve platform üyeleri tarafından sağlanan likiditeye güvenli bir pozitif getiri yaklaşımı yaratır.

WingSwap, Fantom’da hem AMM hem de entegre NFT Farming işlevlerini sağlayan ilk DeFi platformudur ve DeFi endüstrisi için otomatik, son derece hızlı ve çok yönlü çözümler sunma amacıyla kurulmuştur.

$WIS token’ı için IDO 29-30 Kasım tarihlerinde FantomStarter platformu üzerinden gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.015-0.02$
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 $WIS
 • İlk Dolaşımdaki Arz: 20,000,000 $WIS

xHashtag (XTAG)

Bireyleri Web3 projelerine bağlayan, bireylere on-chain ve off-chain mikro görevleri tamamlamaları için kazanç fırsatı sağlayan ve bu projelerin ödüller aracılığıyla büyümeyi hızlandırmasına yardımcı olan bir platform işlevi görür. Platform, kullanıcılara Liquid Micro Teams üzerinde modellenen yeni bir çalışma paradigması sunuyor. Bu, dünyanın her yerinden kullanıcıların bir dizi on-chain ve off-chain etkinliğe katılmalarını ve genellikle bir Web3 projesi olan bir kampanya oluşturucu tarafından belirlenen şekilde kazanmalarını sağlamaktadır.

$XTAG token 30 Kasım’da Gate.io’da listelenecek gerçekleştiriyor.

 • IDO Fiyatı: 0.25$
 • Toplam Arz: 100,000,000 $XTAG

OneRare (ORARE)

OneRare, küresel yiyecek ve içecek endüstrisi için dünyanın ilk Metaverse’üdür (foodverse). Web3’te gıda üzerine ilk tokenizasyon katmanını oluşturmaktadır. Dünya çapındaki kullanıcılar için sürükleyici ve oyunlaştırılmış bir kriptopara deneyimi yaratmaktadır.

$ORARE 30 Kasım tarihinde MEXC global borsasında listelenecek.

Monkeyball (MBS)

MonkeyBall, sıra tabanlı bir play-to-earn futbol oyunu sunmak için yüksek üretim değeri olan çok oyunculu oyunları Solana blokzinciri teknolojisi, NFT’ler ve merkeziyetsiz finansla birleştiren yeni nesil e-spor metaverse’üdür.

$MBS token’ı için IDO 30 Kasım tarihinde StarLaunch platformu üzerinden gerçekleşecek.

MonkeyBall: Solana-based Play-to-Earn Game to launch IDO via Starlaunch

 • IDO Fiyatı: 0.04$
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 $MBS

Biconomy (BICO)

Biconomy, blok zinciri uygulamaları ve son kullanıcılar arasındaki pürüzleri azaltmak için tasarlanmış Web 3.0 için bir aktarıcı altyapı ve bir işlem ağıdır. Böylece, blokzinciri geliştiricilerinin Web 3.0 projeleri için işe alım ve işlem deneyimini basitleştirmelerine yardımcı oluyor. Biconomy ekibi, Web 3.0 ile çalışmayı kolaylaştırmak için merkeziyetsiz uygulamaların kullanıcı deneyimini geliştirmeye odaklanmıştır.

Biconomy ağı, bir yazılım geliştirme kiti (SDK) ve bir dashboard’dan oluşur. İşlevi, cüzdan açma, kriptopara satın alma, özel anahtarları saklama ve gaz için ödeme yapma ile ilgili zorlukları hafifletmektir.

Huobi Global, 1 Aralık 13:00’te yeni listeleme platformu olan Primelist ile Biconomy (BICO) listeleyecek.

DexBrowser (BRO)

DexBrowser ilk olarak, bir dizi gelişmiş ticaret aracı mevcut olacak. Bunlar, çok zincirli DEX’lerde farklı ticaret çiftlerinin fiyatlarını ve sipariş defterlerini karşılaştırmak için spread ve arbitraj araçlarını ve ayrıca akıllı zincirler arası ticareti kolaylaştıran diğer arama araçları olacak. Ayrıca, ağlardaki olası güvenlik ihlallerini kullanıcılara bildirebilen “saldırı uyarısı” gibi güvenlik araçları da olacak.

Bir sonraki aşama, akıllı farming ve arbitraj dahil olmak üzere gelir odaklı veri türevlerine odaklanacak. Havuzlar için buna, yeni zincirler arası farming havuzlarına gerçek zamanlı erişim, gelişmiş filtrelere sahip bir tfarming havuzu arama motoru ve farklı havuzlara otomatik olarak fon tahsis edebilen, bunları izleyen ve otomatik yeniden yatırım seçenekleri sunan ek işlevler dahildir. Ticaret için, en iyi ticaret çiftleri ve yolları görüntülenecek ve K-çizgileri ve güçlü tek tıklamalı arbitraj gibi ek araçlar da sağlanacak.

$BRO tokeni için IDO 2 Aralık tarihinde FantomStarter platformu üzerinden gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.05$
 • Toplam Arz: 500,000,000 $BRO
 • İlk Dolaşımdaki Arz: 13,200,000 $BRO

Elfin Kingdom

Elfin Kingdom, kullanıcıların kriptoparalarıyla toplamalarına, savaşmalarına ve farm yaparak daha fazla kazanmalarına olanak tanıyan bir play-to-earn platformudur. Aynı zamanda merkeziyetsiz finans, yield farming ve oyunlaştırılmış NFT unsurlarını birleştiren bir GameFi projesidir.

2 Aralık tarihinde Binance NFT üzerinden IGO’su piyasaya sürülecek

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE), Chiliz (CHZ) ve Holo (HOT) Teknik Analizi | 29 Kasım 2021

Kriptopara

THETA (THETA), Polygon (MATIC) ve Reserve Rights (RSR) Teknik Analizi | 29 Kasım 2021