in , ,

Bu Ay IDO’su Gerçekleşecek Önemli Move to Earn Projeleri

Move to Earn (Hareket Et ve Kazan) kripto para sektöründe son günlerin trend konusudur. Yakın zamanda çıkan move to earn projeleri yüksek hype yakalarken şimdi ise yatırımcıların gözü yeni çıkacak move to earn projelerinin üstünde. Biz de KoinSaati olarak sizlere yakın zamanda IDO’su yapılacak move to earn projelerini ve söz konusu IDO’ların hangi launchpad platformlarında gerçekleşeceklerini derledik.

Pyramid Walk

Pyramid Walk, Pyramid NFT sneakers’lı NFT marketplace, multichain destekli launchpad ve staking özellikleri gibi walk to earn & DeFi çözümleri sunan fayda odaklı bir ekosistemdir. Misyonu, sağlıklı alışkanlıkları teşvik etmek ve ödüllendirmektir.
Uygulama, SocialFi ve GameFi öğelerinin karışımına sahip bir web3 yaşam tarzı uygulamasıdır. Kullanıcılar, sneakers’ın seviyesini yükseltmek ve onarmak için kullanılabilecek $PWALK ile günlük ödüller alırken yürümek ve $PYRA kazanmak için NFT sneakers ile oturum açarlar.
Pyramid Walk’ın IDO Yapacağı Launchpad Platformları

Bikearn

Bikearn, farklı optimum hızlara sahip farklı bisiklet türleri sunan bir move to earn ve GameFi sistemlerine dayalı web3 egzersiz uygulamasıdır. 3 sürüş modu vardır. Her modun kendi kuralı ve ödülleri bulunur.
Bikearn, Binance Smart Chain üzerine kurulmuştur. NFT bisiklet ile donatılmış kullanıcılar, okula, işyerine, gezilere veya eğitime bisikletle giderek token kazanabilirler.
Bikearn’ın IDO Yapacağı Launchpad Platformları

Squadland- IDO Detayları Duyurulacak

Squadland bir move to earn oyunudur. Oyuncular, hareket halindeyken token kazanıp NFT sahibi olurlar. Uygulama içindeki olumlu eylemleri gerçek hayatta yansıtılır.

Squadland’de oyuncular NFT arazilerine sahiptirler. Bu NFT arazileri, geçmişteki insan faaliyetleri nedeniyle aşırı kullanılan ve oyuncuların gerçek hayatta sağlıklı eylemleri sayesinde restore edecekleri gerçek arazilerle eşleşiyor. Squadland, kullanıcıların motivasyonunu en üst düzeye çıkarmak için birtakım olarak oynamalarına, yarışmalarına ve çok oyunculu olarak oyunlara girmelerine olanak tanır.

Get Kicks

Get Kicks, attığınız her adım ile $LACE token’ları kazandırır. $KICK token’ları ile de bonus ödüller elde etmek için günlük hedeflerinize ulaşmaya çalışabilirsiniz. $LACE/ $KICK kazanmak için solo modda koşabilir, token’larınızı stake edebilir ve kazanmak için rekabet edebilirsiniz.

Kullanımı kolay uygulaması; adım başına ödül, arkadaşlara veya yabancılara karşı rekabet, NFT Marketplace, staking ve daha fazla sosyallik sağlar.

Get Kick; Gamestarter, Enjinstarter ve Spores Network launchpad platformları üzerinden IDO’sunu gerçekleştirecek.

Menzy- IDO Detayları Duyurulacak

Menzy ile çeşitli aktivitelere katılıp yaptığınız egzersizler ile ödüller kazanabilirsiniz. Menzy’nin yapay zekâ tabanlı duruş tahmini, bireysel bir kullanıcının verilen vücut bilgilerini doğru bir şekilde tanımlar. Buna dayanarak Menzy, bir ödül yapısı formüle eder. Uygulama blockchain teknolojisi ile entegredir.

Menzy’nin aktivite sınıflandırması, kullanıcıların sadece kamerayı açmaları ve ödüller kazanmaya başlamaları için otomatik bir yol sağlar. Uygulama ile arkadaşlarınız ve spor yıldızları ile yarışabilirsiniz. Menzy ile kullanıclar pasif gelir elde edebilir. Yürürken veya koşarken adımlar sayılıp $MNZ token’ı ile ödüllendirilir.

Menzy şu an için Poolz launchpad platformu üzerinde IDO’sunu planlıyor.

WingStep

NFT ödülleri ve WST token’ları, kullanıcıları her gün düzenli egzersiz yapmaya teşvik etmek için kullanılır. WingStep; yürüyerek, koşarak, spor yaparak ödüller kazanabileceğiniz, NFT teknolojisi ile entegre oyun ve sosyal medya öğelerine sahip web3 tabanlı bir fitness ve sağlık kontrolü sağlayan mobil uygulamasıdır.

Oyuna katılmak için ücretsiz bir NFT’ye sahip olmanız veya spor ayakkabı şeklinde bir NFT satın almanız gerekir. Peşi sıra yürüyerek, koşarak ve egzersiz yaparak oyun içinde kripto para ve diğer NFT’ler kazanılabilir. Kazanılan öğeler, oyun faaliyetleri için paraya çevrilebilir.

WingStep detayları belirli olmamakla birlikte BSCStation launcpad platformu üzerinden IDO’sunu yapmayı planlıyor.

Islandpunk- IDO Detayları Duyurulacak

Islandpunk; Oracle, PVP, zerogas, stake to earn ve daha pek çok ilginç özellik içeren bir NFT play to earn/ move to earn oyunudur. Oyun uygulaması, navigasyon için kullanılabilecek Google Maps’a bağlı bir hazine haritasına sahiptir.

Oyuncular, bonus para talep etmek için 3 kilometrelik hazine yolunu tamamlayabilirler ve token kazanabilirler. Ayrıca, yol boyunca NFT canavarları, gemiler, yiyecekler, yumurtalar gibi rastgele değerli eşyalar ortaya çıkacak.

Islandpunk’ın Yatırımcıları ve Partnerleri

OLYMPIA

OLYMPIA’nın misyonu, sporu daha eğlenceli ve erişilebilir kılmaktır. Böylece OLYMPIA Superapp of Sports adlı bir move to earn web3 platformu oluşturuldu.

Oyuncular tek bir yerden sadece fiziksel olarak aktif oldukları için kazançlar elde etmekle kalmaz aynı zamanda tesis rezervasyonları, partner bulucu, pazar yerleri, e-Ticaret, Game-Fi ve hatta DeFi gibi potansiyel olarak yüzlerce üçüncü taraf hizmetine (mini uygulamalar) erişebilir. Ticker’ı $OLX, Olympia hizmet token’ı ve bu yeni spor ekonomisinin sembolüdür.

OLYMPIA; BSCStation ve TrustFi launchpad platformları üzerinden IDO’sunu yapacak.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Terra’nın Blok Zinciri Canlandırma Planı Onaylandı: Terra 2.0 Token’ları Nasıl Dağıtılacak?

Bloomberg: Türkiye Kripto Yasa Tasarısı Hazırlığında