in ,

Bu Altcoin Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti!

kriptopara

Merkeziyetsiz finans protokolü Lido Finance, son 24 saatte %14’ün üzerinde değer kazanarak 1 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

2 Ocak 2023 itibarıyla günün en çok kazandıran kripto para birimi olan Lido Dao, uzun süredir en aktif ERC20 tokenleri arasında yer alıyor. LDO, dolar karşısında son 24 saatte %14,40 artışla 1,14 dolar seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatteki LDO işlem hacmi %377,48 oranında arttı. 

Lido Finance, TVL’si 6 Milyar Dolara Yaklaştı

Lido Finance, kilitli varlık sıralamasında 1. sıraya yerleşti. DeFiLlama verilerine göre protokoldeki kilitli varlık değeri 5.96 milyar dolar oldu. MakerDAO 5.91, AAVE ise 3.73 milyar dolar ile ikinci ve üçüncü sırada yer alıyorlar. 

Blok zincir analiz firması Nansen’in kısa süre önce paylaştığı verilerde, Ethereum’un Merge güncellemesinin ardındaki bu tür staking çözümlerinin revaçta olduğu ve ilginin giderek artacağı dile getirilmişti. 

Analistler Lido’dan Umutlu

Lido, kullanıcılara çeşitli blok zincirlerinde stake etme olanağı sağlayan bir protokoldür. Staking, mintan ve DeFi, Lido DAO çevresindeki likit staking’in üç temel unsuru. Staking ve DeFi son zamanlarda oldukça popüler olduğu için LDO’nun da analistlerin radarında olduğu görülüyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Pi Network Hakkında Her Şey

Bitcoin (BTC) Node Kurulum Rehberi: Node Nasıl Kurulur?