BTT, HOT ve XRP Fiyat Analizi | 3 Eylül 2021

BitTorrent (BTT)

0.00489-0.00505 bölgesindeki direnç kırılımı için çalışan BitTorrent (BTT), bu direncin kırılması ile birlikte 0.0070xx seviyelerindeki dirence kadar bir yükseliş gösterebilir.

Bu direnç bölgesinden reddedilmesi halinde ise 0.00360-0.00374 bölgesindeki desteğe kadar geri çekilme yaşayabilir. 0.0070xx direncinin kırılması halinde ise 0.0081 seviyelerine kadar yükseliş hareketi devam edebilir.

Holochain (HOT)

0.0102 desteği üzerinde akümülasyon süreci geçirdikten sonra hızlı bir yükseliş hareketi ile 0.0136 direncine kadar yükselen HOT bu direncin kırılımını gerçekleştirmek için çalışıyor. 0.0136 üzerinde bir kapanış gerçekleşmesi halinde 0.0176 direncine kadar yükseliş devam edebilir.

Bit Holo projesi olan “Holo Port Alpha” programının başlatılması ve yeni kullanıcıların dahil edilmesi bu yükselişi tetikleyen başlıca sebep olarak gösterilebilir. 0.0136 direncinden yaşanacak bir geri dönüş halinde ise 0.0102 desteği tekrardan test edilebilir.

Ripple (XRP)

Uzunca bir süredir 1.07-1.28 aralığında yatay bir seyir ile ilerleyen Ripple, dava sürecinin uzaması ile yön belirlemekte zorluk çekiyor.

1.28 direncinin kırılımı halinde takip edilmesi gereken ilk direnç seviyesi 1.45 olarak görünüyor. 1.28 direncinden gelecek satışların baskın olması halinde ise 1.07 desteği tekrardan test edilebilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

kriptopara

BTC, ETH, AVAX ve DOT Fiyat Analizi | 3 Eylül 2021

KuCoin’de Listelenen Qredo (QRDO) Temel Analizi | Eylül 2021