in

BTS Labs Network Toplantısı 22 Ağustos’ta Gerçekleşecek

Türkiye’nin SDx ve otomasyon teknolojileri alanındaki ilk Ar-Ge merkezi olan BTS Labs Network, 22 Ağustos 2023 tarihinde bir oturum gerçekleştirecek.

22 Ağustos 2023 saat 14:00-18:00 arasında gerçekleştirilecek olan etkinliğe çok sayıda isim katılacak. Etkinliğin ortakları arasında Lens Protocol ve Polytrade yer alırken iş birlikçi medya şirketleri arasında Bitci Global, CryptoPNZ, Foresight, NewsPANwes, TechFlow, Odaily, Coinpost, Coinlive ve Muhabbit yer alıyor.

kripto

Panelde yer alacak tartışma konuları arasında ise şunlar yer alıyor:

  • Avrupa ve Asya’daki blok zinciri piyasaları arasındaki temel farklar nelerdir?
  • OKX, kullanıcı dostu olma ve gezinme kolaylığı açısından diğer kripto para borsalarına kıyasla nasıldır?
  • ERC-4337 ve akıllı hesaplar, merkeziyetsiz çok faktörlü hesap kontrolü ve kurtarma gibi Web3’teki kimlikle ilgili sorunları ele almak için nasıl kullanılabilir?
  • Şu anda geliştirilmekte olan en heyecan verici Web3 projelerinden bazıları nelerdir ve bunların toplum üzerine ne gibi etkileri olabilir?
  • Bitcoin ETF spotunun piyasa üzerindeki etkisi nedir?

Katılım sağlayan kooperatif topluluğu arasında Coin Mühendisi, AltcoinTürk, Respect Trade, CryptoXero, Üstad Splinter, ARSUN BLUE, Crypto House, Airdrop Türkiye, Kriptoetkinlik, 2 Loud Network, 0xWilds, GnosisDAO, TokenPocket, Token Hunters, Cryptoiz Research ve Satoshi Club yer alacak.

Moderatörlüğünü Ekin Albayrak’ın gerçekleştireceği katılımcılar özel konuklar arasında ise CybetConnect Küresel Gelişim Başkanı, AltcoinTurk CEO’Su Volkan Korkmaz, BTSLabs Kurucu ortağı Lawrence, Akın C ve Sinem S yer alacak.

Etkinliğin ATÖLYE İstanbul’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Microsoft ve Aptos Labs, Yeni Yapay Zeka Araçları Üzerinde Çalışıyor

Arbitrum ve Optimism, Temmuz Ayında Ek Ücretlerden 5,5 Milyon Dolar Kazandı