AltcoinBinance Coin (BNB)Bitcoin (BTC)KriptoparaRipple (XRP)

BTC, XRP, LINK, UNI Ve BNB Fiyat Analizi

Lider kripto para birimi Bitcoin ve diğer top 10 sıralamasındaki kripto paraların çoğu yeşil bölgede olduğu için boğalar piyasadaki durumu kontrol ediyor.

Bitcoin (BTC)

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hafta sonu da çıkışına devam etti, ancak son yedi gündeki oranında çok fazla bir değişiklik yaşanmadı.

BTC/USD chart by TradingView

Kaynak: u.today

Günlük grafikte Bitcoin (BTC) 58.500 dolardaki en yakın dirence doğru hareketini sürdürüyor. Bununla birlikte satış hacmi düşüyor, bu da yeniden test etme şansının yüksek olduğu anlamına geliyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle BTC, 56.210 dolardan işlem görüyor.

Ripple (XRP)

XRP, altcoinlerin çıkışını sürdürdüğü bu haftada konsolidasyona girmiş gibi gözüküyor. Teknik açıdan XRP, hacim kaynaklı yeterli gücü biriktirdiği için bir kopuş başlatabilir.

XRP/USD chart by TradingView

Kaynak: u.today

Bu durumda, boğalar 0.60 doların üzerine çıkmayı başarırsa, bir sonraki hedef olan 0.65 dolar kısa sürede elde edilebilir. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle XRP, 0.5485 dolardan işlem görüyor.

Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK), XRP’den biraz daha iyi fiyat hareketi gösterdi. Dünden bu yana fiyat değişimi neredeyse yaklaşık %3 oranında.

LINK/USD chart by TradingView

Kaynak: u.today

Yükselişe rağmen, Chainlink (LINK) hala yan aralıkta yer alıyor. Genel olarak bakıldığında, MA 50’deki 29 dolar civarındaki bölgeye dokunabilirse kısa vadeli bir büyüme beklenebilir. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle LINK, 26.89 dolardan işlem görüyor.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB) bugün en çok kazandıran tokenlar arasında yerini alıyor. BNB fiyatı son 1 haftada yaklaşık %6 oranında artış gösterdi.

BNB/USD chart by TradingView

Kaynak: u.today

Binance Coin’in (BNB) yükselişi, fiyat yavaş yavaş ilk dirence 296 dolara yaklaşırken başladı. Bir kırılma olursa, önümüzdeki birkaç gün içinde bir sonraki 345 dolar seviyesine ulaşılabilir. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle BNB, 270.82 dolardan işlem görüyor.

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI) bugün de tatsız performansını sürdürmeye devam ediyor. Son 1 haftada yaklaşık %13 oranında düşüş kaydetti.

UNI/USD chart by TradingView

Kaynak: u.today

Günlük grafikte Uniswap (UNI) MA 50’de sıçradı, ancak diğer coinler kadar yükselemedi. Bu durumda boğalar, altcoin fiyatı MA 50’nin üzerinde kalana kadar hakim olmaya devam ediyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle UNI, 28.12 dolardan işlem görüyor.

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu