in , , , ,

BTC Proxy ($PRXY) Resmi IDO’su Başlatılıyor: Uniswap Listelemesi 30 Temmuz’da

Proxy

30 Temmuz 2021 günü BTC Proxy Yönetişim Token’ı $PRXY Uniswap üzerinde listeleniyor. $PRXY listelemesi piyasa koşulları nedeniyle bir hayli gecikmişti. Şimdi ise Bitcoin üzerindeki sentiment verilerinin pozitif olması ve piyasadaki pozitif hava başlamak için uygun zamanın geldiğini gösteriyor.

17 Mayıs’ta BTC Proxy 11 milyon $LPOOL stake’i ve 5000’den fazla katılımcıyla “Launchpool Allocation Minin Event” etkinliğini gerçekleştirmişti. Alphabit, Launchpool, Matic/Polygon, A195, O1EX, Protocol Ventures, Master Ventures, Iconomy, Alpha Sigma Capital, FBG Capital, Jun Capital, GBICve ZBS’ten oluşan 14 farklı fondan ve 20’den fazla influencer’da 1.5 milyon dolar fon toplandı.

Launchpool fon sağlayıcıları destekleriyle uzun vadeli projelere ilgilerini bir kez daha göstermiş oldu. Bununla beraber Matic katman-2 üzerine inşa edilen Bitcoin’e kurumsal düzeyde ilgi dalgası görülmüş oldu. Öte yandan “Allocation Mining Event” ile mayıs ayında Proxy’e 10 milyon doların üzerinde yatırım yapılmıştı.

Proxy’nin PUP’ı (Pop up Pool) sadece birkaç gün içinde 4 milyon doların üzerinde etkileyici bir giriş yapmıştı. PRXY için belirlenen 14 milyon dolar (AME’de 10 milyon dolar + PUP’ta 4 milyon dolar), Proxy protokolünün değer önerisinin yanı sıra LPOOL topluluğunun uzun vadeli vizyonunun bir kanıtı olduğunu gösteriyor. DeFi (merkezi olmayan finans) topluluğundan gelen bu yatırım, özellikle Polygon, Alphabit ve diğer büyük kripto oyuncularının yatırımlarıyla birleştiğinde, Proxy için parlak bir gelecek vaat ediyor.

BTC Proxy Yönetişim Token’ı $PRXY/ETH çifti ile 30 Temmuz 2021 günü Uniswap üzerinde halka açık bir kitle fonlaması etkinliği olmadan doğrudan listelenecek. Bu strateji ile piyasanın zamanlaması zaman içerisinde örtüşecek ve token holderlarının varlığı yakın zaman içerisinde artacak.

$PRXY tokenı 2 yıl içerisindeki toplam 21 milyon arzı ve 829bin dolarlık piyasa değeri ile piyasaya giriş yapıyor. Daha detaylı bilgi ve tokenomisi için https://prxy.fi/ linkine tıklayabilirsiniz.

Proxy

Kısaca BTC Proxy Projesi

BTC Proxy kurumsal bir katman-2 kullanımına sahiptir. Bitcoin’i ERC20 ve MRC20’ye (Polygon) getirerek DeFi dünyasına katar. Şu anda Bitcoin’lerin sadece %1’i DeFi içerisindedir ve geri kalan %99’u bir çözüm beklemektedir. Proxy 2.nesil bir katman-2 çözümüdür. Kullanıcıların Bitcoin’lerin stake etmelerine olanak tanır ve bunu yaparken kurumsal gereklilikleri ve sigorta gereksinimini karşılar.

 Web Sitesi 1Web Sitesi 2TwitterTelegramGithubDökümantasyon

Contract Adresi: https://etherscan.io/token/0x22acaee85ddb83a3a33b7f0928a0e2c3bfdb6a4f

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

blockchain

Blokzinciri Güvenliği ve Ethereum

Kriptopara, Bitcoin

26 Temmuz 2021 Genel Piyasa Görünümü