BTC, ALGO ve SOL Fiyat Analizi | 4 Eylül 2021

kriptopara

Bitcoin (BTC)

Mayıs ortasından itibaren ilk defa 51.000 seviyelerini gören Bitcoin, 46.800-50.900 direnç bölgesi içerisinde hareket etmeye devam ediyor. 51.000 dolar fiyatlanması ile yeni bir yüksek tepe oluşturması bu direncin kırılımı için pozitif bir hareket olarak görülebilir.

Ancak bu seviyeden gelen satışların devam etmesi halinde ise 46.800 seviyeleri kritik bir görev üstleniyor. 46.800 altında gerçekleşecek kapanışlar 42.500 desteğine kadar geri çekilmeyi devam ettirebilir. 50.900 üzerinde tutunması halinde ise 57.200 direncine kadar yükselişin devamını getirebilir.

Algorand (ALGO)

0.9650-0.9600 seviyelerindeki destek bölgesinden onay alarak yükseliş hareketini başlatan ALGO, orta vadede 1.24-1.37 bölgesinde bulunan direnci ikinci defa test etti.

Bu direncin kırılımı halinde 1.55 seviyelerindeki dirence kadar ilerleme kaydedebilir. 1.55 direncinin kırılması halinde ise eski zirve noktası olan 1.79 seviyeleri tekrardan görülebilir. 1.24-1.37 direncinden reddedilmesi halinde ise 1.10 seviyelerinde destek bulabilir.

Solana (SOL)

NFT rüzgarının devam etmesi ile birlikte rallisini devam ettiren solana, geçtiğimiz gün 146 dolar seviyelerinde yeni bir zirve gerçekleştirerek ilgiyi üzerinde tutmaya devam ediyor. Olası bir düzeltme hareketinde 129 dolar seviyelerinde oluşturduğu desteği test edebilir.

Bu desteğin kırılması halinde ise sırası ile 116 ve 107 dolar seviyelerini destek olarak kullanabilir. Yükseliş hareketinin devamı halinde ise 168 ve 195 dolar seviyeleri olası dirençler olarak çalışabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Vatansever Oyunlar: Rus Video Oyunlarının Kısa Tarihi

Monsta Infinite

Son Zamanlarda Gaming Alanında En Çok İlgi Çeken “Monsta Infinite” Projesi Nedir?