içinde ,

BTC $30,000’in Altına Düştü: İşte LupoCrypto’nun Piyasa Yorumu

Şu anda boğanın geri dönmesi için akümülasyon sürecine girmemiz gerekiyor. Uzun süredir (19 Mayıs’tan beri) akümülasyonda olmamız sebebiyle Temmuz ayında haklı bir boğa beklentim vardı. Ancak şu an maalesef öngöremeyeceğimiz gelişmelerden dolayı (Çin’in ahlaksızlıkları) BTC 32 bin altına düştüğü için akümülasyon süreci daha uzun sürecek gibi duruyor.

Orta ve Uzun Vadeci dostlar eğer tavsiyelerimize uyup kendilerini üzmeyecek meblağlar ile girdilerse ve kar çıkarttılarsa bu süreci üzülmeden ve stres yaşamadan atlatacaklarına inanıyorum.

Kısa vadeciler için, özellikle low caplerde (düşük hacimlerde) al sat yapanlar için maalesef diyebilecek bir şey yok. Eğer her kar aldığınızda bunun bir kısmını sistemden çıkartmadıysanız stratejinizi gözden geçirmeniz gerekiyor.

Bitcoin
BTC

Bugün şu anda Amerika resmi para birimi olarak BTC kabul ediyorum demedikçe (ki imkansız), disiplinli bir akümülasyon sürecine girmedikçe, herhangi bir haber tek başına piyasayı döndüremez. Ufak çaplı mumlar olabilir. Short işlem açanlar bunlara dikkat etsin.

Öyle Elon Musk10k BTC almış, Justin Sun elmas emojisi atmış ile malesef dönebilecek bir durum göremiyorum. Panik satışların sona ermesi, Çin’in piyasayı rahat bırakması ve bir kaç güzel haber (umarım gelirse) düşüşü sadece durdurup bizi akümülasyona sokabilecektir diye umuyorum.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

LupoCrypto tarafından yazıldı.

Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Düşüyor?

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

BTC ve ETH Artışta: Altcoinlerde Toparlanma Emareleri