BSCPAD Üzerinden EQIFI (EQX) IDO-Beyaz Liste Başvurusu

Eqifi

EQIFI; ETH, wBTC, Stablecoinler ve belirli itibari para birimleri dahil olmak üzere ERC-20 tokenleri için havuzlanmış borç verme, borç alma ve yatırım için merkeziyetsiz bir protokol olacaktır.

EQIFI, DeFi teknolojisini kullanarak kriptopara sektöründe küresel bir lider haline gelmeyi amaçlamaktadır. Protokol, blokzinciri teknolojisi aracılığıyla daha önce yalnızca ayrıcalıklı bir azınlığın erişebildiği finansal ürünleri demokratikleştirerek tüm kullanıcılara erişilebilir kılmak istiyor.

EQIFI, EQIBank banka hesapları, krediler, emanet, banka ve kredi kartları, OTC ve varlık yönetimi ile DeFi ürünleri için tek bir tek tip platform sağlayacaktır.

EQIFI Whitelist Başvurusu ve Ön Satışa Katılım

BSCPAD Üzerinden EQIFI (EQX) IDO Whitelist Başvurusu için tıklayınız.

Beyaz Liste başvurusunu tamamladıktan sonra https://bscpad.com/projects adresinden ön satışa girebilirsiniz.

🚀 EQIFI’nin halka arzı hakkındaki detaylara aşağıdaki kaynaklardan da bakabilirsiniz.

🌎Resmi Linkler:

▪️Website: https://eqifi.com/

▪️Telegram: https://t.me/eqifi

▪️Telegram Ann: https://t.me/EQIFI_Announcements

▪️Twitter: https://twitter.com/eqifi_finance

▪️Medium: https://eqifi.medium.com/

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Kriptopara, Bitcoin

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu

Lithium Finance Eş-Kurucusu David Lighton ile AMA Etkinliği