Bright Union Projesi Fenomenlerin Dikkatini Çekti

Bright Union

Kriptopara yatırımcılarının yakından beklediği ve 5 Ağustos’ta Paid Ignition, Moonstarter ve Poolz platformlarında üçlü IDO ve hemen ardından Uniswap listelemesi ile görücüye çıkacak olan Blockchain Sigorta Toplayıcı projesi Bright Union, sosyal medya fenomenlerinin de ilgisini çekmiş durumda. Bizler de proje hakkında bilgilendirici olacağını düşündüğümüz paylaşımları sizler için derledik.

Yeni projeleri yakından takip eden başarılı Twitter fenomeni CryptoTruffle, projenin Uniswap’ta listelenmesini beklediğini ve uygun bir fiyat yakalarsa değerlendireceğini ifade etti:

45 bin takipçili CryptoFero da listing bekleyip uygun bir alım noktası bekleyenlerden oldu:

KoinSaati yazarı ve gem avcısı LupoCrypto ise Twitter’da paylaştığı detaylı flood ile projenin teknik analizini yaptı ve takipçilerini proje hakkında bilgilendirdi:

Proje sadece Türkiye’de değil, dünya çapında da ilgi çekmeye devam ediyor. DeFi projeler ile ilgilenen DeFi Shiller isimli hesap, Bright Union projesinin DeFi’yi hack ve rugpull’lardan koruyacağını ifade etti:

Twitter’da 55 bin takipçisi olan Kyle Chasse ise YouTube yayınında projeye dikkat çekti:

Bright Union’a gösterilen bu yoğun ilgi ve projenin çok düşük piyasa kapitalinin olduğu göz önünde bulundurulduğunda, fenomenler ve yatırımcılar tarafından Bright Union’un piyasaya iyi bir giriş yapmasının beklendiği ifade ediliyor.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Teknik Analiz

Teknik Analiz Eğitim Serisi 1.Bölüm – Mum Çubukları

Bitcoin SV (BSV)’nin %51 Saldırısına Maruz Kaldığı Bildirildi