in

BoringDAO (BORING) Nedir?

BoringDAO

BoringDAO; bir DAO olarak çalışan, merkeziyetsiz varlık köprüsü projesidir. BoringDAO, Ethereum gibi akıllı sözleşmelere sahip herhangi bir blokzincirinin Bitcoin için bir Layer2 çözümü haline gelmesine izin vererek BTC ve diğer varlıkları programlanabilir hale getirebilir. BTC, LTC ve diğer blokzinciri varlıklarının Ethereum ve diğer blokzinciri ağlarıyla sorunsuz bir şekilde etkileşime girmesini sağlamak üzere ‘köprü mekanizması’ kullanır.

BORING, BoringDAO ekosistemi için yerel bir tokendir, hem hizmet hem de yönetişim özelliğine sahiptir. Madencilik ve farming yoluyla elde edilebilir. Kısaca BoringDAO, DeFi dünyasında kripto varlıklarının kullanım oranını en üst düzeye çıkarmak için Bitcoin ve diğer kripto varlıklarınızı Ethereum ve farklı blokzincirler arasında güvenli bir şekilde taşımanıza olanak tanıyan bir dizi merkeziyetsiz köprü kurar.

BoringDAO’nun amacı, DeFi’nin DAO biçiminde uyumluluğunu genişletmesine yardımcı olmaktır. BTC, LTC, BCH ve diğer blok zinciri varlıkları ve bunların dışında bırakılan yan tokenleri, düşük ücretler ile merkeziyetsiz ve güvenli bir şekilde sarılmış tokene (ERC-20 token) dönüştürülebilir. Bu varlıklar, Ethereum’daki daha geniş DeFi dünyasına katılabilir ve sonunda yepyeni bir açık finansal çağı başlatabilir. BoringDAO’nun oluşturulması, DeFi tarafından desteklenen mevcut DeFi çevresini genişletiyor ve sonunda DeFi uygulamalarını daha geniş kripto dünyasına bağlayan önemli bir altyapı görevi görmeyi amaçlamaktadır.

BORING’i Nereden Satın Alabilirsiniz?

BORING, şu anda mevcut olan bir dizi stablecoin alım satım çifti ile bazı borsalarda alım satım yapmak için kullanılabilir. Huobi Global ve Huobi Türkiye şu anda BORING ticareti için en aktif platformdur ve diğer mevcut borsalar şunları içerir: Gate.io ve MEXC.

Kısa bir süre önce duyurduğumuz üzere Türkiye’nin en hızlı büyüyen blockchain girişimi olarak, dünyanın en güvenilir Kriptopara borsalarından Huobi’nin Resmi Medya Ortağı olduk. Bu yüzden KoinSaati üyelerine özel %10 indirimle Huobi Türkiye üyesi olmak ve 170 USD değerinde hoşgeldin ödülü kazanmak için bu bağlantıdan üye olabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Aspo World Ekibi ile AMA Etkinliği

blockchain oyunu polygon games

NFT Gaming Kalıcı Ama Modelinin Yeniden Düşünülmesi Gerekiyor