in ,

Bondly (BONDLY) KuCoin’de Listeleniyor: Bondly (BONDLY) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Bondly (BONDLY) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Bondly (BONDLY) artık KuCoin’de mevcut. Desteklenen ticaret çiftleri BONDLY/USDT, BONDLY/ETH’dir. 21 Aralık 13:00 TSİ yarından itibaren “trading”, 22 Aralık 13:00 tarihinden itibaren de para çekme işlemleri yapılabilecek.

Bondly (BONDLY) Nedir?

Piyasadaki birkaç end-to-end NFT platformundan biri olan biridir. Tüm blokzinciri ekosistemini desteklemek için tasarlanmış bir ürün ve hizmet paketi ile müzik, eğlence, oyun ve koleksiyon ürünlerinde kimliği doğrulanmış dijital öncelikli ürünleri pazara getirmek için sürecin her adımını yürütür. Animoca Brands, Bondly’nin blockchain teknolojisini, launchpad’ini ve NFT köprüsünü oyun ürünlerine entegre etme planlarıyla Bondly’nin çoğunluk hissesini satın aldı.

Bondly (BONDLY)
Bondly (BONDLY) KuCoin’de Listeleniyor

$BONDLY, yaratıldığı sırada hem karmaşık hem de anlaşılması zor olan yeni teknolojileri bünyesine katmıştı. Örnek olarak, NFT ve tokenize edilmiş varlıkların zincirler arası birlikte çalışabilirliği sorununu çözmeye çalıştı ve çözüme Polkadot’un alt-seviye parachain’lerini kullanarak yaklaştı. Bondly’nin çıkış noktası parachain’ler (Spectre Contract Parachain) ve köprü modülleri (Goldfinger Bridge) arasındaki ilişkiyi göstermek.

Bondly, içerik oluşturucuları ve hayranları birbirine yakınlaştıran NFT teknolojilerinin ön saflarında yer alıyor. $BONDLY, sahiplerine stake etme, launchpad IDO’ları, özel satışlar ve yönetim haklarına erişim sağlayan token’dır. Bondly kendi platformu üzerinden $BONDLY token stake etme imkanı sunuyor.

Official Website: https://www.bondly.finance

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

kriptopara

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) Teknik Analizi | 20 Aralık 2021

metaverse

2022’de Takip Edilmesi Gereken En İyi 5 Metaverse Token’ı