in , ,

Boğalar Geri Döndü! Bitcoin 40K Sınırında

Bitcoin

Bitcoin uzun zamandır 35,000 USD direncini aşmakta zorlanıyordu. Bugün ise Bitcoin yakın zamanların rekorunu kırdı. Geçtiğimiz haftaya kırmızı bir açılış yapan piyasa haftanın sonuna doğru iyi bir toparlanma sergilemişti. Bu haftaya ise oldukça pozitif bir hava ile başladık.

Bitcoin

 

Geçtiğimiz haftanın sonlarında sosyal medya ve haber sitelerinde Bitcoin’in hem sentiment verilerine göre, hem teknik analize göre boğa sinyalleri verdiğine dair paylaşımlar dikkat çekmişti. Sonuç olarak beklenen şimdilik gerçekleşti. Günün açılış mumunda Bitcoin 39,800 USD’ye iğne attı şu an ise 38,350 USD’den işlem görüyor.

Bitcoin Yükselişi Öncesi Piyasada NFT/Oyun Projeleri Hype’ı Yaşandı

Bu haftanın yükselişi aslında NFT projelerinin yükselişiyle başladı. Oyun ve blokzincirini birleştiren bu NFT projeleri oldukça dikkat çekti.

Axie Infinity’nin (AXS) Kucoin listelemesinden sonra yaptığı ATH bu projelere dikkati çekti. Ardından birçok NFT projesi ciddi yükselişler kaydetti. Polkacity (POLC) hafta içerisinde 2x yapan yükselişiyle dikkat çeken NFT projelerinden bir diğeriydi. NFT hype’ı ile başlayan bu mini boğa yatırımcıların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Kriptopara, Bitcoin

26 Temmuz 2021 Genel Piyasa Görünümü

kripto para, bitcoin

Hafta Başında Yükselişiyle Dikkat Çeken 5 Altcoin