in , ,

BNB Fiyatı, Davanın Etkisiyle 220 Doların Altına Gerileyebilir

BNB, bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %7.46’lık düşüşle 237 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne düşüşle başlayan BNB, 261 dolardan 2023’ün en düşük seviyesi olan 230 dolara geriledi. 

BNB fiyatı, 265 dolarlık ilk direnç seviyesini hedeflemek için ana destek seviyeleri ve 260 dolar pivotu üzerinden hareket etmelidir. Sabahın en yüksek seviyesi olan 261 dolara doğru bir hareket, uzun bir yükseliş seansına işaret edecektir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda BNB, ikinci direnç seviyesini muhtemelen 269 dolar bölgesinde test edecektir. BNB’nin takip edilecek üçüncü direnç seviyesi ise 278 dolar bölgesinde yer alıyor. 

Ana destek seviyeleri ve pivot üzerinden hareket edilememesi, BNB’yi 220 doların altına dönme riski ile karşı karşıya bırakacaktır. Üçüncü destek seviyesi üzerinden 243 dolara doğru bir hareket toparlanmanın başlangıcına işaret edecektir. 

EMA’lara ve 4 saatlik mum grafiğine bakıldığında EMA’ların düşüş sinyalleri verdiği görülüyor. BNB 50 günlük EMA’nın (277 dolar) altında fiyatlanıyor. 50 günlük EMA, 100 günlük EMA’dan geri çekildi ve 100 günlük EMA, 200 günlük EMA’dan geri çekilerek düşüş sinyalleri gönderdi.

Bir toparlanma ve 265 dolar üzerinden bir hareket, 50 günlük EMA’yı (277) devreye sokacaktır. Ancak 243 doların aşılamaması ayıların 220 doların altına inmesini sağlayacaktır. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Polygon zkEVM Üzerinde TVL Bakımından En Büyük 8 Proje

SWIFT ve Chainlink Ortaklık Kurdu