in ,

BNB Chain’deki En Yeni Projeler (15-21 Eylül)

BNB Chain her hafta DeFi, SocialFi, Web3 oyunları ve daha birçok alanda tonlarca yeni projeye imza atıyor. Bu yazımızda, BNB Chain üzerindeki en yeni projeleri kaleme alacağız.

Perpy

Bir DeFi protokolü olan Perpy, merkeziyetsiz sürekli borsada Web3 sosyal ticaret protokolü olarak görev almaktadır. Perpy aynı zamanda, Level Finance üzerine inşa edilen BNB Chain’deki ilk copy-trading protokolüdür.

Gridex

Gridex, bir AMM DEX’te işlem yapmanın tüm avantajlarını, kalıcı kayıp dezavantajı olmadan, bir CEX’in gerçek limit emirleri ve daha iyi fiyat uygulaması gibi avantajlarıyla, saklama riski ve manipülasyon dezavantajları olmadan birleştirir.

Gridex, bir v3 AMM kadar düşük gas maliyetlerine sahipken, en üst düzeyde saf DeFi ticaret deneyimi sağlar. Kullanıcılar ayrıca GDX aracılığıyla belirli çiftlerde işlem yapmaya teşvik edilir.

Battledogs Arena

Battledogs Arena, oyuncuların Battledog NFT’leri ile oynadıkları ve seviyelerini yükselttikleri için ödüllendirildikleri bir MPG savaş kartı oyunudur.

Birçok proje Web2 oyunlarını aşmaya ve Web3’ü Web2 oyunlarına entegre etmeye çalışırken, Battledogs Arena sadece Web3 oyun meraklıları için bir oyun inşa ederek daha basit bir yaklaşım benimsiyor. Zincir üzerindeki mekanizmalar Web3 P2P oyun, Play-to-earn, token yakma, staking ve proof of play madenciliğini kapsamaktadır.

Veggies Farm

BNB Chain tarafından desteklenen önde gelen çiftlik NFT oyunu Veggies Farm, heyecan verici ve stratejik bir oyun deneyimi sunarken, benimsenmeyi ve faydayı artırır, BNB Chain’in yeteneklerini sergiler ve topluluk katılımını teşvik eder.

Tacen

Tacen Swap & Tacen Exchange, yeni nesil kripto ticareti ve köprüsüz çapraz zincir takasları sağlayan gözetimsiz bir platformdur. Projenin amacı zincirler arası yetenekleri sergilemek ve sorunsuz, güvenli bir ticaret ortamında kullanıcı büyümesini artırmaktır.

Kaynak: https://www.bnbchain.org/en/blog/newest-projects-on-bnb-chain-september-15th-21st/

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ripple (XRP) Fiyatında Son Durum Ne?

Üstad Splinter’ın Seçtiği 15 Kripto Para Birimi