in , ,

BNB Chain ve Google Cloud Birlikte Yeni Adımlar Atıyor!

Kripto borsası Binance ile bağlantılı bir blok zinciri olan BNB Chain, erken aşamadaki Web3 ve blok zinciri girişimlerinin büyümesini desteklemeyi amaçlayan Google Cloud ile ortaklık kuruyor.

BNB Chain ve Google Cloud’un stratejik iş birliği; bazı Web3 ve blok zinciri girişimlerine temel altyapı, bulut sağlayıcılığı ve mentorluk sunmayı amaçlıyor.

Basın açıklamasında, BNB Chain tabanlı projelerin on-chain verileri analiz etme ve bilgileri Google Cloud üzerinden şifreleme özelliği dahil olmak üzere Google Cloud altyapısında erişebileceği belirtildi. BNB odaklı program kapsamındaki yaklaşık 150 proje, Google Cloud’un başlangıç destek programına hızlandırılmış erişim sağlayacak.

BNB Chain’in Yatırım Direktörü Gwendolyn Regina şunları söyledi:

Google Cloud, Web 2.0 için çok iyi bir seçenek olmasının yanı sıra Web3 tabanlı çok fazla iş gerçekleştirdi. Büyük vizyonları olan büyük şirketlerle çalışmak bizim için oldukça önemli. Aynı misyon ve vizyonları paylaşıyoruz.

BNB Chain ile yapılan bu iş birliği, Google’ın Web3 dünyasında hızla ilerlediğini gösteriyor. Bu yılın başlarında Google Cloud, kripto madenciliğinde kötü amaçlı yazılım algılama hizmeti eklemişti ve yeni bir Dijital Varlıklar Ekibi ile çalışmaya başlamıştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Ethereum’un Merge Güncellemesi Sonrasında Ne Olacak?

Ethereum

Ethereum Merge, Stablecoin’leri ve DeFi Protokollerini Etkileyebilir mi?