in , , ,

BNB, APE ve CEEK Güncel Fiyat Analizleri I 24.05.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum BinanceCoin (BNB), ApeCoin (APE) ve CeekVR (CEEK) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

BinanceCoin (BNB)

230 dolar desteğinden gerçekleştirdiği dönüş sonrası oluşan yükseliş trendini devam ettiren BinanceCoin (BNB), 331 dolar seviyelerindeki direnci geçtiğimiz saatlerde test etti. Bu direnç seviyesi üzerinden reddedilmesine rağmen yükselen trend içerisinde tutunması ile tekrardan kırılım çalışması gerçekleştirmek isteyebilir.

BinanceCoin (BNB)
BinanceCoin (BNB) Güncel Fiyat Analizi I 24.05.2022

331 dolar direncinin kırılması halinde sırası ile 363 ve 391 dolar seviyelerine kadar olası dirençler takip edilebilir. Kırılımın gerçekleşmemesi halinde ise oluşabilecek ikili tepe yapısına dikkat etmekte fayda var. Geri çekilmelerin hızlanması için trend desteğini ihlal etmesi de dikkat edilmesi gereken diğer bir husus olarak göze çarpıyor. Trend desteğinin kırılması halinde 288 dolar seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilmeleri devam edebilir.

ApeCoin (APE)

5.7150-5.9670 bölgesindeki destekten gelen alımlar ile tekrardan 9 dolar seviyelerine ulaşan ApeCoin (APE) piyasa genelindeki hacimsiz hareketlere ayak uydurmuş gibi görünüyor. 7.7900-8.1550 bölgesindeki direncin kırılımı için çalışmasına rağmen bu yazının hazırlandığı saatlerde 7.4300 dolar seviyelerinden fiyatlanacak bu direnç bölgesinin altında kaldı.

ApeCoin (APE)
ApeCoin (APE) Güncel Fiyat Analizi I 24.05.2022

8.1550 seviyesinin tekrardan test edilerek üzerinde sağlıklı bir kapanış gerçekleşmesi halinde 10.7040 seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir. Ancak düşüşlerin devam etmesi halinde, ki 7.7900 seviyesi altında kalması bunu gösteriyor, tekrardan 5.9670 seviyelerine kadar düşüşleri devam ettirebilir.

CeekVR (CEEK)

Metaverse alanındaki en popüler coin’lerden biri olan CeekVR (CEEK) 0.1700-0.1900 gibi dar bir aralığa sıkıştı ve bu aralıktan çıkmak için yeterli hacmi bulamıyor. 4 saatlik grafiklerde EMA50 göstergesini de test ederek yukarı yönlü bir atak yapmak istese de bu çalışması başarısızlık ile sonuçlandı.

CEEK VR (CEEK)
CEEK VR (CEEK) Güncel Fiyat Analizi I 24.05.2022

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.18600 seviyelerinde bulunan EMA50 göstergesinin kırılması halinde 0.28590 seviyelerine kadar Ceek VR (CEEK) için alışagelmiş sert yükselişlerden birin izleyebiliriz. Ancak piyasa genelinde düşüş trendinin devam etmesi ise 0.11890 desteğini tekrardan ziyaret etmesine sebep olabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

IMF Genel Müdürünün Kripto Hakkındaki Yorumları

Kripto Para Sigortası Gelecekte Büyük Bir Endüstri Olabilir