in , ,

BlueMove Nedir?

BlueMove, hem Aptos ve hem de Sui’de en büyük çok zincirli NFT Marketplace olarak hareket eder. 

Sui, yaratıcıların ve geliştiricilerin Web3’te özgürce hareket edebileceği sıfırdan tasarlanmış ilk izinsiz Layer-1 blockchain’dir. Sui, düşük maliyet ve yüksek işlem hızı ile birçok uygulama geliştirmeyi desteklemek için yatay olarak ölçeklenebilir. Aptos ise geliştiricilerin geleceğe yönelik uygulamaları verimli bir şekilde oluşturması için Move ile tasarlanmıştır. BlueMove, Aptos ve Sui’de trader’ları, koleksiyoncuları ve yaratıcıları katılım için aktif olarak ödüllendiren ilk NFT pazarıdır.

BlueMove’un akıllı sözleşmeleri, güvenlikten ödün vermeden yeni özelliklerin zaman içinde kullanıma sunulmasına olanak sağlayan modüler bir sistem içinde özel olarak oluşturulmuştur. Yakın tarihlerde BlueMove, ZeusC Ventures & Aptos Insights ile resmi medya ortaklığını duyurmuştu. BlueMove ile yapılan ortaklık platformun resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıldı. Hatırlanacağı üzere, BlueMove, resmi Twitter hesabından “Move ekosistemi üzerine inşa edilmiş ve en kalabalık topluluğa sahip dApp haline geldik.” açıklamasında bulundu.

Son olarak MOVE token’ından bahsetmek gerekirse $MOVE kullanıcılarını ödüllendirerek çeşitli avantajlar sunar. Utility ve yönetişim token’ı olarak hareket eden MOVE token’ın toplam arzı 300 milyondur. Stake eden kullanıcılar, NFT pazarından işlem ücretleriyle ödüllendirilirken ağ ücretlerini $MOVE veya $APT/$SUI olarak toplayabilir. Kullanıcılar, yönetişim sürecine katılmak için MOVE sahibi olabilir. Bununla birlikte, token sahipleri BlueMove etkinliklerine katılırken ayrıcalıklı konumda olacak.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

AptosLaunch Token (ALT) Nedir? Nasıl Alınır?

Trust

Trust Wallet Nasıl Ücretlendirilir?