in , ,

BlueMove Airdrop İhtmali Var mı?

BlueMove, hem Aptos hem de Sui’de en büyük çok zincirli NFT pazar yeridir. BlueMove, Aptos ve Sui’de traderları, koleksiyoncuları ve yaratıcıları katılım için aktif olarak ödüllendiren ilk NFT pazarıdır. BlueMove yakın zamanda token çıkarır mı ya da airdrop ihtimali var mı? Şartlar neler olur birlikte inceleyeceğiz. 

 

Aptos ve Sui’de en büyük çok zincirli NFT pazarı olan BlueMove, kendi token’ını çıkarmayı hedefleyen iddialı bir proje. Proje, henüz airdrop yapacaklarına dair açıklamada bulunmadı fakat olası bir airdrop durumunda önceden hazır olmak ve ödül dağıtımına katılmak için yapmanız gereken bazı işlemler bulunuyor. 

Öncelikle, BlueMove üzerinden NFT trade edebilir ve NFT mint edebilirsiniz. BlueMove resmi web sayfasını ve Twitter adresini takip ederek en son NFT launchpad’lerden yararlanabilirsiniz.

Olası Bir Airdrop için Yapmanız Gerekenler

  • Öncelikle BlueMove resmi web sitesini ziyaret edin.
  • Launchpad bölümüne tıkladığınızda Spooky Show isimli bir NFT koleksiyonu çıkıyor. Bu projenin NFT’leri bugün itibari ile mintlenebiliyor. Siz de site üzerinden hesabınızı doğruladıktan sonra test token’ları ile bu NFT’leri mintleyebilirsiniz.

BlueMove resmi web sitesi üzerinde düzenli olarak NFT Launchpad’leri oluyor. Site üzerinde Launchpad kısmını sık sık kontrol etmenizi öneririz. 

Yapmanız gereken diğer işlemler ise şöyle:

  • BlueMove resmi web sitesine girdikten sonra “Cüzdan bağla” bölümünden eğer varsa Martian cüzdanınızı bağlamalısınız yoksa kendinize bir Martian cüzdan edinmelisiniz. 
  • Martian cüzdanına girdikten sonra Aptos Testnet bölümünü seçip oradan Airdrop butonuna tıklayın.
  • Butona tıkladıktan sonra açılan Aptos testnet musluk sayfasına giriş yaparak Martian cüzdanınızı bağlayın.
  • Toplayabildiğiniz kadar Aptos testnet token’ı toplayın.
  • BlueMove sayfasına geri dönerek topladığınız testnet token’ları ile bir NFT satın alın. 
  • Bu şekilde hacim oluşturarak Move ekosisteminin yerel token’ı olan $MOVE ödülleri kazanacaksınız. $MOVE sahibi olmak BlueMove etkinliklerine katılırken sizin ayrıcalıklı konumda olmanızı sağlayacak.
  • Twitter’da @BlueMoveNFT sayfasını takip edin ve daha fazla bilgi için BlueMove’un Discord ve Telegram topluluklarına katılın.
  • Projenin topluluk sayfalarından projeye değer katabilirsiniz. (Soruları yanıtlayın, dolandırıcıları yöneticilere bildirin vb.)

Testnet’lerde spam-scam projeler ve içerikler olabilir. Bu yüzden yeni bir Google Chrome profili açıp, üzerine cüzdan eklentisi kurup ve boş bir cüzdan oluşturup testnet’lere katılmalısınız. Bu yazı sadece bilgi amaçlıdır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bear, bitcoin

Haftalık Glassnode Verileri Bitcoin için Ne Diyor?

dYdX, Ödüllü Meme Yarışmasını Duyurdu!