içinde

Blockchain Oyun Geliştiricisi Fracture Labs, 3.5 Milyon Dolarlık Finansman Turunu Arttırdı

Blockchain video oyunu geliştiricisi Fracture Labs, fon toplamını arttırdı. Alameda Research, Huobi Ventures, Spartan Group, Mechanism, Forward Analytic ve halka açık şirket Cryptology AG dahil olmak üzere bir düzineden fazla destekçiden 3.5 milyon dolarlık yeni bir tur topladı. Diğer katılımcı fonlar Metavest Capital, İsrail Blockchain Derneği, Cointelligence Fund, Gravity Finance ve daha fazlası duyurulacak.

Fonlar, oyun geliştirmeyi hızlandırmak ve şirketin temel blokzinciri tabanlı çok oyunculu hayatta kalma oyunu Decimated’in 2022 sürümünden önce Fracture Labs’ın NFT pazarını oluşturmak için kullanılacak.

Decimated, Fracture Labs’a Epic MegaGrant kazandıran Unreal Engine üzerine inşa edilmiş devrim niteliğinde bir üçüncü şahıs hayatta kalma rol yapma oyunudur. Oyuncular, dünyanın iklim değişikliği ve siyasi kargaşa tarafından harap edildiği ve AI şirketlerinin tüm hükümet kontrolünü ele geçirdiği, gelecekte yüzlerce yıl süren distopik bir kıyamet sonrası manzarada bir insan vatandaşa veya cyborg polise rehberlik ediyor. Decimated’ın oyun içi para birimi DIO, toplumun son umudu olarak görülüyor.

Dcimated

Oyuncular, Decimated’ın açık dünyasında kendi başlarına savaşabilir veya ganimet toplamak, kargo veya VIP’leri taşımak, ticaret yapmak, efsanevi yaratıkları avlamak, bölgeleri ele geçirmek ve çeteleri için güvenli evler inşa etmek için yasal veya yasadışı kaynaklar toplamak için diğer oyuncularla takım kurabilir.

Decimated dünyası, oyuncuların oyunun tehlikeli diyarlarını ve süper otoyollarını geçmek için kullanabilecekleri çok çeşitli fütüristik araçlar içerir. Oyun içi öğeler, araçlar ve yapılar blokzincirinde basıldığından, hurdaya ayrılmadıkça veya yok edilmedikçe oyunun gerçekliğinde kalırlar.

DIO, Decimated’daki dijital ekonominin temelini oluşturur. Oyuncular, daha sonra oyun içi öğeleri satın almak, satmak, takas etmek veya takas etmek için kullanılabilecek DIO kazanmak için görevleri tamamlar. Oluşturulamayan veya yok edilemeyen sabit bir milyar token kaynağına sahiptir. Harcanan DIO, blokzincirinde kaydedilen her işlemle oyunun ekonomisine geri döner. Diğer oyun tabanlı token’lar gibi, DIO’nun fiyatı, oyun içi ekonomiye tamamen yeni bir dinamik katan kripto borsalarındaki gerçek dünyadaki arz ve talebe göre dalgalanıyor.

Decimated

2018’den beri geliştirilmekte olan, 2019 Crypto Games Konferansı’nda En İyi Blockchain Oyunu ödülünü aldıktan sonra şimdiden büyük ilgi ve beğeni toplayan Decimated için beklentiler istikrarlı bir şekilde artıyor. Başlangıçta zorlu bir ayı piyasasında başlayan ve kendi kendini finanse ettikten sonra, Fracture Labs Ekim 2021’de 4 milyon dolarlık özel bir token satışı başlattı ve 30 milyon dolardan fazla teklif aldı.

Fracture Labs ekibi, PC, konsol ve mobil için en başarılı oyunlardan ve serilerden bazılarında çalışmış Unreal Engine geliştiricilerinden oluşuyor. Ekip ayrıca AAA oyun geliştirme deneyimine sahip video oyunu endüstrisindeki prodüksiyon ortaklarıyla birlikte çalışarak mümkün olan en yüksek kalitede görseller ve oynanış sağlıyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

LOCGame Projesi CEO’su Mikhail Moronov ile AMA Etkinliği

İzlanda Yeni Bitcoin Madencilerine Enerji Dağıtımına Son Verdi