in ,

Bitcoin Yatırımcıları Cüzdanlarındaki Bitcoin Adedini Artırıyor

Bitcoin

Cumartesi günü kripto para veri şirketi Santiment tarafından paylaşılan bir tweet’e göre, cüzdanlarında 10 ila 100 BTC olan Bitcoin holder’larının agresif bir şekilde “dipten” beş hafta boyunca cüzdanlarına 52 bin BTC eklediğini belirtti.

“10 ila 100 BTC arasında Bitcoin tutan adresler bu düşüşte Satoshi’leri biriktiriyor ve varlıklarını toplamda 4.29 milyon BTC’ye yükseltti. Santiment, geçtiğimiz 5 hafta içinde fiyatlar % -27 oranında geri çekilirken cüzdanlarına 52 bin Bitcoin daha eklediler.”

Bir diğer kripto para veri şirketi Glassnode’un ifadelerine göre daha önce balinaların ve görece daha küçük yatırımcıların Bitcoin’i istikrarlı bir şekilde biriktiriyor. Rapora göre, balinalar artık arzın %45,6’sını elinde bulunduruyor.

Ek olarak, The Crypto Basic tarafından açıklanan rapora göre, borsalardan Bitcoin çıkışları daha önce hiç görülmemiş seviyelerde. Bunlar, kripto paraların lokomotifi için bu zor geçen yılda bir yükseliş beklentisi oluşturabilir

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Ethereum (ETH) Fiyatı 10.000 Dolar Olur mu?

Bitcoin (BTC) Yükselişlerine Devam Edebilecek mi? Güncel Teknik Analiz