içinde ,

Bitcoin Fiyatında Yeni Bir Yükseliş Hareketi Bekleniyor mu?

Bitcoin

Bitcoin fiyat hareketi, günlük Ichimoku indikatörüne göre desteğin devam ettiğini, ancak 48.000 dolar değer alanına karşı tekrarlanan direnç gösteriyor. BTC, 48.000 dolarlık dirence yaklaştıkça yükseliş eğilimi daha olası hale geliyor.

Bitcoin fiyatı şu anda 46.400 dolar seviyelerinde hareket ediyor. Bitcoin’i yıl için (zar zor) pozitif tutuyor. Bununla birlikte, Bitcoin muhtemelen 48.000 dolar ile %61.8 Fibonacci düzeltmesi ve 46.000 $ ile Tenkan-Sen arasında sıçrama yapacağından, hafta sonu boyunca sınırlı fiyat hareketi beklenmelidir. Bitcoin fiyatı Perşembe ve Cuma günü düşüşe geçme girişimlerine rağmen yükselişine devam etmesi bekleniyor. Tarihsel olarak Nisan, Bitcoin için en iyi performans gösteren aylardan biridir. Nisan ayının olumlu bir kazanç getirmediği yıllarda kayıplar %3’ü geçmedi.

FXSTREET

48.000 $ fiyat seviyesi, Bitcoin’in yukarı seviyelerde kapanması için en güçlü direnç alanı olmaya devam ediyor. 48.000 $, haftalık Ichimoku Bulutunun tepesini ve %61.8 Fibonacci düzeltme seviyesini içermekte. Olası bir yükselişte sonraki direnç 51.250 dolar seviyeleri olması muhtemeldir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Fitmint

Move-to-Earn Projesi Fitmint (FITT) Nedir?

Koinsaati, Veri

Temel Analiz Öğrenirken Okumanız Gereken Makaleler