in ,

Bitcoin Fiyatı Yeniden Rekor Tırmanışına mı Başladı?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, Aralık ayına tüm zamanların rekorunu kırmak için 19.956 dolar gibi zirve noktasından hızlı bir giriş yapmıştı, fakat geçen hafta sert bir düşüş yaşadı. Geçen hafta 17.600 dolara kadar geri çekilen Bitcoin, hafta sonuna girmeden önce balinaların desteğiyle tekrardan normal seviyelere geldi.

Bitcoin, Sert Düşüşten Sonra Rutin Haline Gelen Geri Dönüşlerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Bitcoin, ayın ilk haftasında 20.000$ kırılmasını bekleyen tüm yatırımcılarına umut vererek 19.956 dolara kadar yükselmişti. Fakat beklenen kırılmayı gerçekleştiremeyerek 17.600 seviyelerine doğru geri çekilme yaşadı. Dün sabah saatlerinde, 19.400 dolardan yatırımcılarına işlem şansı veren BTC, bu sabaha 19.100 dolar seviyesinde yeni haftaya giriş yaptı.

Bitcoin

Bu iyileşme tam olarak isteneni veremese de yatırımcılarının umutlarını gelecekte boş çıkartmayacağının sinyallerini vermiş oldu. Piyasa uzmanları ve analistleri; Bitcoin’in 20.000 dolar barajına çok yakında ulaşabilecek potansiyeli olduğunu bir kez daha kanıtlamış olmasından hemfikir. Gece geç saatlerde, BTC’nin genel piyasa ile ayrışması sonucunda BTC’nin daha çok değerleneceği konuşulanlar arasında.

Şimdiye Dek Görülmemiş Sert İniş Ve Çıkışlar

Zaman geçtikçe varlığını daha çok alanda hissettirmeye ve kabul ettirmeye başlayan lider kripto para birimi BTC, bu varlığına iniş ve çıkışlarını da ekleyerek rekorun doğru emin adım ilerlediğini kanıtlamış oldu.

Binance

Binance’den Yeni Müjde: Juventus ve PSG Taraftar Tokenları Binance Launchpool’da!

Binance Launchpool Nedir Ve Nasıl Kullanılır?