in , ,

Bitcoin Fiyatı Düşüşe Devam Edecek mi?

Güne karışık bir başlangıç yapan BTC, sabahın erken saatlerinde 16.934 dolara kadar yükselmişti. Bununla birlikte, 17.189 dolarlık birinci büyük direnç seviyesinin gerisinde kalan BTC fiyatı, öğleden sonra erken saatlerde 16.750 dolara düştü. Gün içerisinde yeniden yükseliş ivmesi kazanan Bitcoin, 16.895 dolara kadar yükseldi. 

Yazım sırasında 16.673 dolar seviyesinden fiyatlanan Bitcoin, ABD GSYiH verilerinin açıklanmasından hemen önce 16.895 dolara kadar yükseldi fakat veriler açıklandıktan sonra fiyatta geri çekilmeler yaşandı. 

16.750 dolardaki destek noktasının altına sarkan BTC, 16.673 dolar seviyesine kadar düşerek yatırımcılarda panik havası oluşturdu. Şu ana kadar çok sert bir düşüş yaşanmamış olsa da Bitcoin fiyatında aşağı yönlü bir düşüş gerçekleşebilir. 

BTC, kendisini tekrar 16.750 doların üzerine atmaz ise 16.500 ve üçüncü ana destek seviyesi olan 16.475 dolara kadar düşebilir. Lider kripto varlık bu seviyede de tutunamadığı takdirde düşüşün hızı artarak varlığı 16.000 doların altına itebilir. Bu düşüşün gerçekleşmesi durumunda altcoinlerde de sert düşüşler gözlemlenebilir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

kriptopara

Bu Altcoin Son 24 Saatte Büyük İvme Yakaladı, Yükselişi Devam Edecek mi?

Scroll Pre-Alpha Testnet ile Nasıl Etkileşim Kurulur?