in , , , , , ,

Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Majör Altcoinlerde Kayıplar Sürüyor

Bitcoin fiyatı 39,000 USD üzerinden yeni bir düşüş başlattı. 38,500 desteğini kırıp ardından 38,000 USD’nin altına kadar geriledi. Düşüş sinyalleri devam ediyor. 38,500 yakınlarında direnci takip edeceğiz.

Ayrıca lider altcoin Ethereum’da ayı görünümü hakim. Ethereum 2,350 USD desteğini kırdı ve 2,300 USD seviyesini test etti. Ripple (XRP) ise 0.850 USD’nin üzerinde kalmayı başaramadı. 0.820 USD’yi test edebilir.

Bitcoin (BTC) Fiyatı Nedir?

Bitcoin 39,000 USD üzerinden düşüşü ile ayı ivmesi kazandı. BTC 38,500 USD desteğini kırdı ve 38,000 USD’nin altına kadar geriledi.

kriptopara

Fiyatta şu anda düşük de olsa ayı sinyalleri mevcut. Piyasada boğalar 37,200 USD desteğini korumak için mücadele edebilir. Daha fazla kayıp yaşandığı takdirde 36,500 USD seviyesine kadar seyredeceğiz.

Ethereum (ETH) Fiyatı Nedir?

Lider altcoin Ethereum ise 2,500 USD üzerinde kalmayı devam ettiremedi. ETH 2,400 USD ve 2,350 USD’nin altına doğru yeni düşüş hareketi başlattı.

Ethereum

2,300 USD’nin altında bir kapanış olduğu takdirde fiyat 2,220 USD’ye yönlenebilir. Yukarı yönde ise ilk direnç 2,365 USD seviyesi yakınında yer alıyor. Ana direnç 2,400 USD yakınında şekilleniyor. Direni kırdığı takdirde boğa ivmesi kazanabilir.

Binance Coin, Litecoin, Dogecoin ve Ripple Fiyatı Nedir?

Binance Coin (BNB) 365 USD’nin üzerinde kalamadı ve aşağı yönlü bir düzeltme başlattı. BNB şu anda 350 USD yakınında işlem görüyor. 350 USD’nin altına doğru bir kırılım gerçekleşirse fiyat 335 USD seviyesini test edebilir. Tersi yönde ise 365 USD’yi kırdığı takdirde yeni bir yükseliş başlatabilir.

Litecoin (LTC) 180 USD direncini kırmak için mücadele etti ancak ardından aşağı yönlü bir düzeltme yaptı. LTC şimdi 165 USD desteğini test ediyor. Ayılar hareket halinde kalırsa 150 USD desteğine doğru bir düşüş riski mevcut. Yukarı yönde ise fiyat 172 USD seviyesinde satıcılarla karşılaşabilir.

Ripple

Dogecoin (DOGE) 0.300 USD seviyesinin üzerinde kalmaya çalışıyor. Eğer 0.300 USD altına bir kırılım olursa fiyat 0.280 USD’ye doğru kayabilir. Gelecek büyük destek ise 0.265 USD yakınlarında yer alıyor. Öte taraftan boğalar 0.320 USD seviyesine baskı girişiminde bulunabilir.

Ripple (XRP) 0.850 USD desteğinin üzerinde kalmayı başaramadı ve düşüşünü biraz daha uzattı. Fiyat şimdi 0.820 desteğinin yakınında seyrediyor. 0.820 USD seviyesinin üzerinde kalmayı başaramazsa ayılar için bir sonraki durak 0.780 USD olabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Koinsaati, Veri

Temel Analiz ve Kriptoparalar

Melalie

Melalie (MEL) Kurucularından Jochem Verheul ile Özel Röportaj