içinde ,

Bitcoin (BTC) Yükselişleri Devam Edecek mi? I 25.03.2022

Kriptopara

37.800 dolar seviyelerinden başlattığı yükseliş trendini devam ettiren Bitcoin (BTC), 40.400-40.700 dolar bölgesindeki direncin de kırılımını gerçekleştirdikten sonra yükselişlerini hızlandırdı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 44.000-45.100 dolar bölgesindeki majör direnci test ederken, 44.400 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Uzun zamandır analizlerimde özellikle üzerinde durmaya çalıştığım 44.000.45.100 dolar bölgesindeki majör direnç bölgesinin kırılımı, piyasa genelinde pozitif havanın devam etmesi adına hala büyük önem taşıyor. FED kararlarının baskısının kalkması ve Rusya-Ukrayna savaşında barış görüşmeleri için bazı adımların atılmaya başlanması ile Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler yeni bir yükseliş trendine başlayabilirler. Bu majör direnç bölgesinin kırılması halinde 49.200 dolar seviyelerinde bir sonraki direnç görünüyor.

Bitcoin (BTC)

44.000-45.100 bölgesinden reddedilmesi halinde yükselen trend desteğinin test edilmesi normal karşılanabilecek bir geri çekilme olarak takip edilebilir. Ancak bu yükselen trend desteğinin kırılması halinde 41.900 dolar seviyeleri tekrardan ziyaret edilebilir. 41.900 dolar altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 40.400-40.700 bölgesine kadar minör bir düşüş trendi izleyebiliriz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Meme Coin Furyası Bitti mi?

Fan Token Dünyasına Giren Türk Futbol Kulüpleri