in ,

Bitcoin (BTC) Yükselişleri Devam Edecek mi?

Düşüşlerin devam ettiği bir haftaya başlayan Bitcoin (BTC), 37.120 dolar seviyelerindeki destekten aldığı hacimli tepkiler ile sert yükselişlerin gerçekleştiği bir güne devam ediyor.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Rusya-Ukrayna savaşı, FED faiz artırımı ve ABD kripto para yasa tasarısı gibi önemli gelişmelerin etkisi ile sert düşüşler yaşayan Bitcoin (BTC), bu yazının hazırlandığı saatlerde 42.100 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, güç içi kazançları da %8 üzerinde devam ediyor. 41.900 dolar seviyelerindeki ara direncin kırılımı için çalışırken, bu seviyenin aşılması durumunda 44.000-45.100 dolar bölgesindeki majör direnç tekrardan test edilebilir.

Bitcoin (BTC)

Sabah saatlerinde Elon Musk tarafından atılan tweet’in de etkisinin olduğu gözlemlenirken, sadece Satoshi Nakamoto vurgusunu yapması dahi yeterli oldu.

41.900 ara direncinin kırılımında başarısız olması halinde Bitcoin (BTC), 40.400-40.700 bölgesini test ederek daha güçlü bir yükseliş ivmesi kazanmak da isteyebilir. Bu geri çekilmenin devam etmesi halinde ise 38.450-39.120 dolar bölgesi takip edilebilir.

40.400-45.100 dolar bölgesindeki majör direncin kırılımı halinde ise 49.200 seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

kripto

Yaptırımlar Artsa Bile Rus Kripto Ticareti Devam Ediyor

Bullieverse (BULL) Huobi Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Bullieverse (BULL) Nedir?