in ,

Bitcoin (BTC) Yeni Rallisini Başlatabilir

Bitcoin

46.800 dolar direncinin hacimli bir şekilde kırılımını gerçekleştiren Bitcoin fiyatı, bu kırılım sonrası yatay bir seyir izliyor.

Geçtiğimiz gün 48.500 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş hareketi gerçekleştirirken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 47.700 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. Bitcoin’de yaşanan bu hareketlilik ile piyasa genelinde oluşan olumlu hava altcoinlere de yansıdı. Bu süreç içerisinde AXS %30, OMG %20, XTZ %15 civarında artışlar göstererek ilk 100 içerisinde en çok yükseliş gösteren altcoinler oldu.

Bitcoin tarafında geri çekilmelerin devam etmesi halinde 46.800 dolar desteği test edilebilir. Bu destek seviyesi üzerinden güçlü alımların gelmesi halinde 51.000 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir. 46.800 dolar desteğinin aşağı yönlü kırılımı halinde ise 45.330-44.260 dolar destek bölgesine kadar geri çekilmeler izleyebiliriz. FED tarafından yapılan ETF başvurularının ertelenmesi haberi hacimsel olarak bir düşüş yaşatmış olsa da, bu sürecin 45 gün sonraya ertelenmiş olması olası bir onaylanma haberinin yakın zamanda fiyatlanmaya başlayacağının da göstergesi olabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Visa, Layer 2 ile Evrensel Ödeme Kanalı Oluşturuyor

Justin Sun

Justin Sun Tarafından Neo-Globalist Bir İdeoloji İnşası İçin Kriptoizm Çağrısı