in , , ,

Bitcoin (BTC) Yeni Haftaya Nasıl Başladı?

Geçtiğimiz haftaya çok hızlı bir şekilde başlayan ve hacimli yükselişlerle hareket eden Bitcoin (BTC), hafta sonuna doğru bu ivmesini devam ettiremedi ve gerçekleştirdiği kazanımların hemen hemen hepsini geri verdi.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Bitcoin (BTC), 38.450-39.120 bölgesindeki desteğinin altına gerçekleşen sarkma ile düşüşleri devam ettirme olasılığı da güçlenirken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 38.200 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. 38.400 dolar seviyelerinin test edilmesi ile bu kırılımın retest’ini gerçekleştirmiş olma ihtimali, 37.120 dolar seviyelerindeki desteğin de tekrardan ziyaret edilmesi olasılığını arttırıyor.

Bitcoin (BTC)

Düşüşlerin yukarıda anlatıldığı şekilde devam etmesi halinde sırası ile 37.120 ve 35.500 dolar seviyelerinde destekler bulabilir. 35.500 desteğinden sonra gelen ilk destek seviyesi ise 32.900 dolar seviyelerinde görünüyor.

Yukarı yönlü ivmenin tekrardan kazanılması halinde ise 38.450-39.210 dolar üzerinde bir fiyatlanma izlememiz halinde 40.400-40.700 dolar bölgesine kadar bu ivmeyi koruyabilir. Sıklıkla üzerinde durduğum 44.000-45.100 dolar bölgesinin majör direnç olarak takip edilmesi de önemli bir detay.

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan FED toplantısı öncesi ve toplantı sonrası gerçekleşebilecek volatilite de unutulmaması gereken bir detay.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

kripto

İsviçre’den Rus Kripto Varlıklarına Ekonomik Yaptırım

KuCoin

The Wasted Lands (WAL) Kucoin’de Listeleniyor: The Wasted Lands (WAL) Nedir?