in , , ,

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Bu yazımızda, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) olası fiyat hareketlerini ve takip edilmesi gereken seviyeleri kaleme alacağız.

Bitcoin (BTC), 50 günlük ve 200 günlük EMA’ların üzerinde tutunarak yükseliş fiyat sinyallerini teyit etti.

BTC’nin 37.600 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkması, 9 Kasım’daki 38.029 dolarlık en yüksek seviyeye doğru bir hareketi destekleyecektir. Kripto spot ETF ile ilgili haberler kripto para piyasası için odak noktası olmaya devam edecek.

37.000 dolar seviyesinin altına düşülmesi 36.400 dolar destek seviyesini devreye sokacaktır. 63,92’lik 14 günlük RSI değeri, BTC’nin aşırı alım bölgesine girmeden önce Kasım ayının en yüksek seviyesi olan 38.029 dolara doğru hareket ettiğini gösteriyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), 50 günlük ve 200 günlük EMA’ların üzerinde kalarak yükseliş fiyat sinyallerini teyit etti.

ETH’nin 2.021 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkması, 2.143 dolar direnç seviyesine doğru bir hareketi destekleyebilir. Ancak, 2.000 doların altına düşülmesi 1.926 dolarlık destek seviyesine inilmesini destekleyecektir.

59,70 seviyesindeki 14 günlük RSI, aşırı alım bölgesine girmeden önce 2.143 dolarlık direnç seviyesine doğru bir ETH hareketi yapılabileceğini öngörüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Kripto

Ticarette Stop Loss ve Take Profit Nasıl Kullanılır?

Clore.Ai (CLORE) Nedir? Nasıl Alınır?