in , , ,

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Bu yazımızda, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) olası fiyat hareketlerini ve takip edilmesi gereken seviyeleri kaleme alacağız.

Bitcoin (BTC), 50 günlük ve 200 günlük EMA’ların üzerinde kalarak yükseliş fiyat sinyallerini yeniden teyit etti.

BTC’nin 37.000 dolar seviyesine çıkması, boğaların 37.600 dolar direnç seviyesine ve 9 Kasım’ın en yüksek seviyesi olan 38.029 dolara ulaşmasını sağlayacaktır. Kripto spot ETF’lerle ilgili haberler odak noktası olmaya devam ediyor.

Destek seviyesi olan 36.400 doların altına inilmesi 35.265 dolar destek seviyesini gündeme getirebilir. 60,12’lik 14 günlük RSI değeri, aşırı alım bölgesine girmeden önce BTC’nin 37.000 dolara geri dönmesini öneriyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), 50 günlük ve 200 günlük EMA’ların üzerinde tutunarak yükseliş fiyat sinyalleri gönderdi.

ETH’nin 2.000 doları aşması, 2.100 doları hedeflemek için 2.021 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkılmasını destekleyecektir.

Bununla birlikte, 1.926 dolar destek seviyesinden bir düşüş, ayılara trend çizgisinde bir koşu verecektir. 55,62 seviyesindeki 14 günlük RSI, aşırı alım bölgesine girmeden önce 2.021 dolar direnç seviyesine doğru bir ETH hareketine işaret ediyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

ChainGPT Staking Puanı Nedir?

Kripto Para Piyasasında Haftanın Özeti 13/11-17/11