in , ,

Bitcoin (BTC) Kritik Seviyelerde I Güncel Fiyat Analizi

Bitcoin

Günlük açılışını 28,715 dolar seviyelerinden gerçekleştiren Bitcoin (BTC), açılış saati itibariyle gerçekleştirdiği %2 civarında yükseliş sonrası bir miktar geri çekilme yaşadı ve bu yazının hazırlandığı saatlerde 29,000 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Geçtiğimiz hafta yaşanan Terra (LUNA) krizinin etkilerini hala hisseden Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasında düşük hacimli hareketlerin devam ediyor olması, yatırımcılar açısından hala bir korku ve endişenin hakim olduğunu da gösteriyor.

Bitcoin (BTC) haftalık açılışı sonrasında %7 üzerinde bir kayıp yaşarken, bu dört günlük süreçte pozitif bir hareket gerçekleştiremedi. Bu düşüşler ile birlikte, daha önceki Bitcoin (BTC) analizimde belirtmiş olduğum 28,650 dolar seviyelerindeki desteği test etti.

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC) I Güncel Fiyat Analizi

Bu destek seviyesi üzerinde başarılı bir şekilde kaması halinde, 31,900-33,650 dolar bölgesindeki majör dirence kadar minör bir yükseliş trendi izleyebiliriz. Ancak 28,650 dolar altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 26,750-27,370 dolar bölgesine kadar düşüşler devam edebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Peter Schiff: Bitcoin Yatırımcıları Boğa Tuzağına Yakalanabilir!

kripto

Rusya, Kripto ile Ödemeyi Yasallaştırabilir