içinde ,

Bitcoin (BTC) Hakkında Ünlü Analistlerin Ekim Ayı Tahminleri

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC), bu hafta Eylül ayı aylık kapanışını gerçekleştirecek. Ağustos ayı aylık kapanışını 20,050 dolardan gerçekleştirmişti. Bu yazı yazıldığı sırada ise 19,000 dolardan işlem görüyor. Ünlü analistlerin Ekim ayı tahminlerini inceleyeceğiz.

Trader Tone Vays

Trader Tone Vays, 2018 ayı piyasasında Bitcoin’in çöküşünü bilen Analist olarak tanınır. 23 Eylül Cuma günü Bitcoin (BTC) için paylaştığı YouTube videosunda Bitcoin’in 15.000 dolara kadar çekilebileceğini dile getirmiş. Grafiğine göre Vays, 15.000 dolar fiyat alanına kadar bir düzeltme bekliyor gibi görünüyor.

Bitcoin’de 14.000-15.000 dolara düşüş yaşanırsa satın alma için MRI (Momentum Reversal Indicator) göstergesi ile birlikte iyi bir zamanlamanın Ekim ayı içerisinde olabileceğini öngörüyor.

Pentoshi

Geçen yıl kripto boğa koşusunun sonunu doğru bir şekilde bilen kripto analisti Pentoshi Ekim ayı tahminlerini açıkladı.

Sektörde Pentoshi olarak bilinen takma adlı analist, 612.300 Twitter takipçisine, Bitcoin’in Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasından bu yana makro manzaranın büyük ölçüde değiştiğini söylüyor.

BTC için Pentoshi şunları belirtmiş:

“En kötü senaryoyu söylemem gerekseydi, BTC için bunu 12.000 – 14.000 dolar arasına koyardım. Şu anda BTC 18.7000 dolarda ve Haziran ayının en düşük seviyelerine yakın. Yakın zamanda bir boğa piyasası beklemeyin.”

Pentoshi’ye göre, Bitcoin’in BTC’yi geçen yılın Kasım ayından bu yana düşüş trendinde tutan çapraz direnci, ömrünün sonuna yaklaşıyor. Analist, BTC için 26.721 dolara doğru bir kırılma ve rahatlama rallisi bekliyor.<

il Capo of Crypto

Twitter’da 529K takipçiye sahip ünlü analist il Capo of Crypto, Bitcoin (BTC) için 4 saatlik görünümü ele alan bir grafik paylaşımında bulundu. il Capo of Crypto’nun Ekim ayı Bitcoin (BTC) beklentisi 14.000-16.000 dolar aralığına kadar bir düşüş yaşanması.

Analist, devamında ise Bitcoin (BTC) için düşüşün devam etmeyeceğini ve BTC’nin 20.000 dolar seviyelerine kadar toparlayacağını öngörüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Apple, NFT

Apple, Uygulamaların NFT Satışına İzin Verecek!

Eylül Ayı CEEK Son Gelişmeler