içinde , ,

Bitcoin (BTC) Haftayı Nasıl Geçirdi I Güncel Fiyat Analizi

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Bitcoin (BTC) analizini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Hafta başında sert yükselişler gerçekleştiren Bitcoin (BTC), bu ivmesini hafta sonuna kadar taşıyamadı ve gerçekleştirdiği bütün kazançları geri aldı. Bu süreç içerisinde hacimsiz ve yatay hareketler ile fiyatlamaya devam etti.

Mayıs ayının ilk günlerinden itibaren 28.590 ile 30.800 dolar gibi dar bir bölgede hareket ederken son 2 günde gerçekleştirdiği düşüşler ile oluşan trend içerisinde hareket etmeye devam ediyor. Trend direncinin kırılması ve 30.800 direncinin geçilmesi halinde 35.330 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendi oluşturabilir.

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC) Güncel Fiyat Analizi | 04.06.2022

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 29.705 dolar seviyelerinden fiyatlanan Bitcoin (BTC), trend direncinin de testini gerçekleştiriyor. Bu seviyelerden reddedilmesi halinde ise 28.589 dolar desteğine kadar düşüşlerini devam ettirebilir. Bu destek seviyesi üzerinden güçlü bir alım tepkisi gelmesi halinde yeni bir yüksek dip oluşturarak tekrardan trend kırılımı için çalışabilir.

28.589 desteğinin kırılması halinde ise 27.600 dolar seviyelerindeki destek test edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Dünya Ekonomik Forum’unda Kripto Hakkında Neler Konuşuldu?

Kripto Analisti, Ethereum Yatırımcılarını Uyardı!