içinde , ,

Bitcoin (BTC) Haftaya Düşüşle Başladı I Güncel Fiyat Analizi

Son 6 haftadır düşüşlerle devam eden Bitcoin (BTC), Terrra (LUNA) krizi yaşadığımız geçtiğimiz haftayı da %8 civarında bir kayıp yaşayarak 31.330 dolar seviyelerinde kapattı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde Bitcoin (BTC) 29.700 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Daha önceki Bitcoin (BTC) analizimde bahsetmiş olduğum minör düşüş kanlından çıkış gerçekleştirirken, hafta açılışı ile birlikte yaşadığı %5 civarındaki düşüş ile bu kırılımın retest aşamasını gerçekleştiriyor. Başarılı bir retest sonrası yukarı yönlü bir ivme kazanarak 31.900-33.650 dolar bölgesindeki direnci test edebilir.

Kanal içerisine geri dönüşlerin gerçekleşmesi halinde ise 28.650 seviyelerinde destek bulabilir. Bu destek seviyesinin kırılması halinde ise 26.750-27.370 dolar bölgesindeki majör desteğe kadar kanal içerisindeki hareketlerini devam ettirebilir.

Bugün açılış ile gerçekleşen düşüşlerin 4 saatlik grafiklerde EMA50 göstergesi üzerinden gerçekleşmesi de bu göstergenin trend direnci olarak takip edilmesini de kolaylaştırıyor. EMA50 kırılımı da yukarı yönlü hareketlerin tespiti için takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Terra Rezervine Yönelik Yeni İddia

Vasil Hard Fork’u Ne Zaman? Cardano Kurucusundan Yeni Açıklama