in , ,

Bitcoin (BTC) Fiyatı Yükselişe Geçti! Devam Edecek mi?

Güne karışık bir başlangıç yapan Bitcoin (BTC), 26.997 dolara kadar yükselmeden önce 26.727 dolara kadar düştü. Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada ise %1.72 artışla 26.773 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu.

Bitcoin’in 27.343 dolarlık ilk direnç seviyesini hedeflemek için 26.000 dolarlık pivottan kaçınması gerekiyor. Cuma gününün en yüksek seviyesi olan 27.125 dolara doğru bir hareket, uzun bir yükseliş seansına işaret edecektir. 

Uzatılmış ralli bir durumunda, Bitcoin ikinci direnç seviyesini 27.868 dolarda test edecektir. Bitcoin’in üçüncü direnç seviyesi ise 29.136 dolar seviyesinde yer alıyor. 

Pivot boyunca bir düşüş, 26.075 dolardan birinci destek seviyesini görünür kılabilir. Ancak, olası bir satış baskısı durumunda Bitcoin’in 25.000 doların altına düşmemesi gerekiyor. İkinci destek seviyesi olan 25.332 dolar bölgesinin ise aşağı yönü sınırlaması gerekir. Bitcoin’in üçüncü destek seviyesi ise 24.064 dolarda yer alıyor. 

27.343 dolar üzerinden yapılacak bir hamle boğaların 50 günlük EMA (27.673) ve 27.868 seviyelerine ulaşmasını sağlayacaktır. Ancak, 50 günlük EMA’nın geçilememesi 26.075 doların altındaki destek seviyelerini görünür kılacaktır. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Testnet

Derivio Testnet ile Nasıl Etkileşim Kurulur?

funding round

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri