in , ,

Bitcoin (BTC) Fiyatı Toparlanmaya Devam Edecek mi?

Bitcoin (BTC) bu yazının yazıldığı sırada %1,38’lik bir yükselişle 20.579 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. 

Bitcoin’in ilk büyük direnç seviyesini 20.824 dolarda hedeflemesi için 20.394 dolarlık pivottan kaçınması gerekiyor. Cumartesinin en yüksek seviyesi olan 20.789 dolara doğru bir hareket, uzun bir yükseliş seansına işaret edebilir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, Bitcoin muhtemelen ikinci direnç seviyesini 21.320 dolarda ve direnci 21.500 dolarda test edecektir. Bitcoin’in üçüncü direnç seviyesi ise 22.246 dolar seviyesinde yer alıyor. 

Pivottan yaşanacak bir düşüş, ilk büyük destek seviyesini 19.998 dolardan devreye sokacaktır. Bununla birlikte, olaya dayalı bir satış baskısı durumunda Bitcoin fiyatının 19.000 doların altından kaçınması gerekir. 19.468 dolardaki ikinci destek seviyesi olumsuz tarafı sınırlamalı. Varlığın üçüncü destek seviyesi ise 18.542 dolar bölgesinde bulunuyor. 

20.924 dolar seviyesinde bir hareket, boğaların 21.319 dolar ve 50 günlük EMA’da (21.402) ilerlemesini sağlar. 50 günlük EMA’da bir hareket, bir yükseliş sinyali gönderir. Bununla birlikte, 50 günlük EMA’yı (21.402) geçememek, kontrolü ayılara verecektir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

İş Hayatında ve Günlük Yaşamda Yapay Zekâ Teknolojisinin Geleceği

Spell Token (SPELL) Nedir? Nasıl Alınır?