in , ,

Bitcoin (BTC) Fiyatı 27.500 Doları Hedefliyor

Bitcoin (BTC) fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada 26.916 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Bitcoin bu seviyeye gelmeden önce sabahın erken saatlerinde 26.902 dolara kadar düştü.

Bitcoin’in 27.198 dolarlık ilk direnç seviyesini ve cuma gününün en yüksek seviyesi olan 27.219 doları hedeflemek için 26.932 dolarlık pivottan geçmesi gerekiyor. 27.000 dolara yaşanacak dönüş, uzun bir yükseliş seansına işaret edecektir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, Bitcoin muhtemelen ikinci direnç seviyesini 27.484 dolarda test edecektir. Bitcoin fiyatının üçüncü direnç seviyesi ise 28.036 dolar bölgesinde yer alıyor. 

Pivot üzerinden hareket edilememesi, birinci destek seviyesini 26.646 dolardan devreye sokacaktır. Bununla birlikte, olası bir satış baskısı durumunda Bitcoin’in 26.000 doların altından kaçması gerekir. Varlığın üçüncü destek seviyesi ise 25.828 dolar civarında yer alıyor. 

50 günlük EMA (27.163) üzerinden bir hareket, 27.484 dolar ve 100 günlük EMA’yı (27.510) hedeflemek için 27.198 dolardan bir kırılımı destekleyecektir. Bununla birlikte, 50 günlük EMA (27.163) boyunca hareket edememesi 26.646 doları görünürde bırakacaktır. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

DexCheck’te Akıllı Parayı (Smart Money) nasıl ortaya çıkarırız?

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri