in

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) Teknik Analizi | 8 Kasım 2021

Bitcoin

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Twitter: Kripto Kirpi

Bitcoin (BTC)

Haftaya hızlı bir giriş yapan Bitcoin, %6 üzerinde bir artış gerçekleştirerek 59.800-61.600 bölgesindeki destekten kuvvetli bir şekilde yükselerek 63.400 seviyelerindeki direncin de kırılımını gerçekleştirdi. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 65.900 seviyelerinden fiyatlanıyor.

Bitcoin

Bu direnç seviyesi üzerinde başarılı bir şekilde tutunması halinde 68.500 seviyelerinde yeni bir direnç oluşturabilir. 65.400 direncinin kırılımında başarısız olması halinde 63.000 seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilmeler yaşanabilir.

Ethereum (ETH)

Bitcoin tarafında yaşanan hızlı yükseliş sonrası 4764 dolar seviyelerinde yeni bir zirve belirleyen Ethereum, yükselen trend içerisindeki hareketine devam ederken 4710 seviyelerindeki direncin de kırılımı için çabalıyor. Bu direncin kırılımı halinde 4820 seviyelerinde yeni bir direnç oluşturabilir.

Ethereum

Yükselen trendin devam etmesi halinde 4950-5020 bölgesine kadar pozitif fiyatlanma sürdürülebilir. Olası bir geri çekilme halinde ise 4640 dolar seviyelerinde yükselen trend desteği test edilebilir. Yükselen trend desteğinin kırılımı halinde 4350 dolar seviyelerine kadar geri çekilmeler devam edebilir.

Solana (SOL)

Kasım ayı içerisinde %40 civarında bir artış göstererek 248-256 dolar bölgesindeki dirence kadar yükselen SOL, 259.90 dolar seviyelerinde bir zirve belirledikten sonra geri çekilmeler yaşıyor.

Solana

Minör yükselen trend desteğinin altına sarkan Solana, bu trend içerisine geri dönmesi halinde 280-295 dolar bölgesine kadar yükseliş hareketi devam edebilir. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde ise 220-229 dolar bölgesindeki majör desteğe kadar bir düşüş trendi oluşturabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

polkacity

PolkaCity: Yatırımcıların Oyun Oynarken ve Pasif Gelir Kazanabileceği 3 Boyutlu Bir Sanal Şehir

Bitcoin, UST

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 8 Kasım 2021