içinde , ,

Bitcoin (BTC) Dönüş Sinyalleri mi Veriyor I Güncel Fiyat Analizi

Terra (LUNA) olayları sonrasında büyük bir çöküş yaşayan Bitcoin (BTC) ve kripto paralar piyasasında, uzun süre sonra yeşil bir güne uyandık. 26.700 dolar seviyelerine kadar düşen Bitcoin (BTC), bu yazının hazırlandığı saatlerde 30.400 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Luna’nın delisti haberlerinin gelmesi ile paralel olarak başlayan yükseliş hareketlerinde Bitcoin (BTC)’de 4 saatlik grafiklerde oluşturduğu minör düşüş trendini kırma çalışması içerisinde. 26.700 seviyelerindeki ara direncin kırılması ile yeni bir yükseliş trendinin onayını almayı bekliyor.

Olası bir yükseliş trendinin başlaması halinde karşılaşabileceğimiz direnç seviyeleri olarak ilk etapta 32.900 ve 35.500 seviyeleri takip edilebilir. Bu yükseliş trendinin önündeki ilk majör direnç bölgesi olarak da 38.450-39.120 bölgesi görünüyor.

Aşağı yönlü hareketlerin devam etmesi ve düşüşlerin sürmesi halinde ise 22.400-23.800 bölgesindeki majör dirence kadar düşüş trendini sürdürebilir. Bu süreç içerisinde de uzun zamandır birlikte hareket edilen ABD borsa endekslerini de önemli bir detay olarak takip etmekte fayda var.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

TrustFi Haftalık Raporu: 2-8 Mayıs

Terra (LUNA) ve UST‘ye Ne Oldu? Tüm Detayları