in , , ,

Bitcoin (BTC) Dönüş Sinyalleri mi Veriyor?

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Bitcoin (BTC) analizini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Bitcoin (BTC)

Haftaya güzel bir başlangıç yapan Bitcoin (BTC), piyasa genelinde de pozitif havanın hakim olmasına da yardımcı oldu. ABD tarafından gelen bazı veriler ve buna bağlı olarak Dolar Endeksinde (DXY) yaşanan düşüşler, yukarı yönlü hareketlerin hızlanmasına yardımcı oldu.

Bir önceki Bitcoin (BTC) analizimde bahsetmiş olduğum düşüş trendi içerisinden de çıkmayı başarırken bu yazının hazırlandığı saatlerde 19.900 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. Trend direnci üzerinde gerçekleşen fiyatlanma ile 19.545 dolar seviyelerine bir retest hareketi izleyebiliriz.

Başarılı bir retest gerçekleşmesi halinde 20.315-20.600 dolar bölgesindeki majör dirence kadar yükselişlerini devam ettirebilir. Bitcoin (BTC) için bu majör direncin kırılması halinde ise 21.700 dolar seviyeleri test edilebilir.

19.545 dolar altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 18.100-18.475 dolar bölgesindeki majör desteğe kadar düşüşler izleyebiliriz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Dogecoin (DOGE) Boğa Sezonu Ne Zaman?

Ethereum (ETH) ve ApeCoin (APE) Teknik Analizleri | 04.10.2022