in , ,

Bitcoin (BTC) Boğaları 32.500 Dolar Seviyesini Hedefliyor

SEC’nin ilk ABD Bitcoin ETF’ini onaylamasının ardından, kurumsal paranın dijital varlık alanına daha fazla girmesi muhtemel. Dijital varlık alanına giren kurumsal para beklentisi daha fazla kazanımı desteklemelidir.

Bununla birlikte yatırımcılar Ripple, Binance ve Coinbase (COIN) aleyhindeki SEC davalarına ilişkin haberleri izlemeye devam etmelidir.

Bitcoin (BTC) fiyatı bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %2.04’lük yükselişle 30.634 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Sabah erken saatlerde düşüş yaşayan Bitcoin, 30.719 dolar seviyesinden 30.634 dolar bölgesine kadar geriledi.

EMA’lara ve 4 saatlik mum grafiğine bakıldığında, EMA’lar yükseliş sinyalleri gönderdi. BTC, 50 günlük EMA’nın (28.434) üzerine yetleşti. 50 günlük EMA, 100 günlük EMA’dan daha da uzaklaştı ve 100 günlük EMA, 200 günlük EMA’dan genişleyerek yükseliş sinyalleri verdi.

Ana destek seviyelerinin ve 50 günlük EMA’nın (28.334) üzerinde bir tutuş, boğalara ikinci direnç seviyesi olan 32.254 ve 32.500 dolarda bir çalışma sağlamak için birinci direnç seviyesinden (31.483) bir hareketi destekleyecektir. Ancak, birinci destek seviyesi (29.888) üzerinden bir düşüş, ikinci destek seviyesi (29.064) ve 50 günlük EMA’yı (28.434) görünür hale getirecektir. 50 günlük EMA’dan bir düşüş, kısa vadeli yükseliş trendinin tersine döndüğüne işaret edecektir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

IMF, Kripto Paralar Hakkında Konuştu

Kripto Borsalarının Geleceğine Hazır Mısınız? dYdX v4 Yaklaşıyor!