in , ,

Bitcoin (BTC) Boğaları 31.000 Doları Hedefliyor

Bitcoin (BTC), bu yazının yazıldığı sırada %0.20 artışla 30.096 dolar seviyesinde fiyatlanıyordu. Güne yükselişle başlayan Bitcoin, açılışı 29.884 dolarlık seviyeden gerçekleştirdi. 

Bitcoin’in birinci direnç seviyesini 30.339 dolarda ve çarşambanın en yüksek seviyesi olan 30.468 doları hedeflemesi için 30.008 dolar pivotunun üzerinde fiyatlanmaya devam etmesi gerekiyor. 30.000 doların üzerinde kalıcılık sağlamak, uzun bir yükseliş seansına işaret eder. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, Bitcoin muhtemelen ikinci direnç seviyesini 30.779 dolarda test edecektir. Bitcoin’in üçüncü direnç seviyesi ise 31.590 dolar bölgesinde bulunuyor. 

Pivot seviyeden geri çekilmek veya bu seviye boyunca hareket edememek, birinci destek seviyesini 29.548 dolarda bırakacaktır. Bununla birlikte olaya dayalı bir satış baskısı durumunda, Bitcoin fiyatının 29.500 doların altından ve 29.217 dolardan kaçınması gerekir. Varlığın üçüncü destek seviyesi ise 28.426 dolar seviyesindedir. 

Ana destek seviyelerinin ve 50 günlük EMA’nın (28.908) üzerinde bir tutunma, 30.339 dolardan 31.000 dolara doğru bir kırılmayı destekleyecektir. Bununla birlikte 29.548 dolardan yaşanacak bir düşüş, 28.908 dolar seviyesini görünür kılacaktır. 50 günlük EMA’da yaşanacak bir geri çekilme, düşüşün sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

CheersLand’in Yaklaşan Quantum Hunter IDO Duyurusu

Dogecoin

Dogecoin (DOGE) Hakkında Her Şey