in , ,

Bitcoin 35Bin USD’yi Aşarken Ethereum 2 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Boğalar kriptopara piyasasını domine etmeye başladı. Bitcoin 35,000 USD üzerinde işlem görüyor. Ethereum ise iki haftanın en yüksek seviyesi 2,330 USD seviyesine yükseldi.

Bitcoin’in bu hafta sonu mücadelesine devam ediyor. Lider kriptopara birimi bir adım daha atarak 35,000 USD seviyesini geri almayı başardı. Altcoinler ise Ethereum’u takip ediyor. Altcoinlerin çoğu Ethereum 2,300 USD’nin üzerine çıkmasıyla yeni kazançlar elde etti.

Bitcoin Tekrar 35,000 USD

BTC’nin 36,600 USD’ye ulaştığı ve ardından 33,000 USD altına geri döndüğü volatil bir haftanın ardından, tüm gözler hafta sonu hareketleri üzerindeydi.

Bitcoin

Bununla birlikte, Bitcoin aslında kaybedilen zeminin bir kısmını geri almaya başladığı ve 34,000 USD’nin üzerine çıktığı için bu sefer trend tersine döndü. O zamandan beri boğalar kontrolü elinde tuttu ve lider kriptopara birimini Salı gününden bu yana ilk kez 35,000 USD üzerine çıkaran başka bir ayağı harekete geçirdi.

Bu satırları yazarken, BTC 35,500 USD civarında işlem görüyor ve piyasa değeri 650 milyar doların oldukça üzerine çıktı.

Öte yandan, altcoinler üzerindeki dominans %45’in üzerinde kaldı.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

3 Temmuz 2021 Tarihli BTC, ETH ve ADA Teknik Analizi

Yapay Zekanın Evrenin Gizemlerini Çözmesinin 4 Yolu