in , ,

Bit.Country, WorldCup2022’yi Airdrop ile Kutluyor!

Bit.Country, herkesin NFT’leri kullanarak kendi sosyal grupları için kendi metaverse’lerini oluşturmalarına ve Web3’te topluluk katılımını merkeziyetsiz yeni bir boyuta taşımalarına yardımcı olur.

Bit.Country, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, 2022 Futbol Dünya Kupası’nı ödül dağıtarak kutlayacağını açıkladı. Bu etkinlik kapsamında Bit. Country, 500.000 dolara varan NEER ödülü ve giyilebilir World Cup NFT ödülleri dağıtacak.

BC World Cup NFT kazanmak ve Airdrop’tan yararlanmak için yapmanız gerekenler ise şöyle: 

  • Whitelist’te kaydolmak. Bu link üzerinden kaydolabilirsiniz https://docs.google.com/
  • Yakında gerçekleştirilecek olan WorldCup2022 Selfie etkinliğine katılmak.
  • Xenoform etkinliği kazananları, otomatik olarak whitelist’te yer almaya hak kazanacak.

1. Whitelist Değerlendirme Ölçütleri

  • Alpha Testnet’ine katılan tüm kullanıcılar Whitelist’te yer alma şanslarını artıracak.
  • Bit.Country sosyal medya hesaplarını takip eden ve destekleyenler yine diğer katılımcılara göre daha şanslı konumda olacaklar.

2. WorldCup2022 Selfie Challenge

Bit.Country, dünya kupası temalı bir stadyum inşa etmek için MetaDojo ile iş birliği gerçekleştirdi. Whitelist’te yer almak isteyen kullanıcıların, bu stadyum içerisinde avatarları ile bir selfie çekmeleri ve Twitter’da paylaşmaları gerekiyor. 

Bu etkinliğin başlangıç tarihi ise 20 Kasım 2022. Platform, bu etkinlikle ilgili daha fazla ayrıntıyı ilerleyen günlerde kullanıcılarla paylaşacak.

Xenoform Etkiliğinin Kazananları

Bit.Country üzerindeki tüm arsa sahipleri ve Xenoform etkinliğinin kazananlarına BC World Cup NFT’si airdrop olarak dağıtılacak. 

BC World Cup NFT’lerini edinmenin bir diğer yolu da marketplace üzerinden bu NFT koleksiyonlarını satın almak. Eğer airdrop ve ödül dağıtımından yararlanmak istiyorsanız yukarıdaki maddeleri takip etmeniz gerekmekte. 

BC World Cup NFT Nedir? 

Piyasada ayrı olarak alınıp satılabilen ve Bit.Country’deki metaverse evreninde giyilebilen bir NFT setidir. Set, milli takımların şort, tişört ve ve ayakkabılarını içeren 3 adetlik koleksiyondan oluşuyor. 

BC World Cup NFT’nin Faydaları Neler? 

  • Seçtiğiniz herhangi bir milli takımın giyilebilir, tişört, şort ve ayakkabısından oluşan bu seti NFT pazarında takas edebilirsiniz. 
  • Bit.Country’nin yaklaşmakta olan WorldCup2022 etkinliğine 500 bin dolara varan NEER ödülüyle otomatik giriş elde edebilirsiniz.
  • Bu koleksiyondaki ürünlerin tamamını metaverse üzerinde giyebilirsiniz.
  • Bu da ilginizi çekebilir: Bit.Country App Yayına Girdi!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Solana

Solana (SOL) Neden Değer Kaybediyor?

Bitcoin Sahipleri Son Düşüşte Ne Yaptı?