içinde

Biswap (BSW) Binance’de Listeleniyor: Biswap (BSW) Nedir?

Binance

Biswap (BSW) bugün 21 Mart TSİ 16:30’da BSW/BNB, BSW/BUSD ve BSW/USDT işlem çiftleri ile Binance kripto para borsasında listelenecek.

Yatırımcılar, TSİ 16:30’dan itibaren Binance üzerinden BSW alım satımı yapabilecek. BSW yatırma işlemleri şu anda aktif. Ancak Binance borsasından BSW’lerinizi başka yere çekmek, aktarmak için 22 Mart TSİ 16:30’u beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Binance Twitter hesabının BSW listeleme haberi:

Biswap (BSW) Nedir?

Biswap, 3 tip referans sistemi ve en düşük platform işlem ücretleri (%0,1) ile piyasadaki ilk merkeziyetsiz değişim platformudur. Biswap’ta 3-Tip referans ödülleri Farms, Launchpools, Swaps ve Lottery ile kazanılabilir. Arkadaşlarınızı referans bağlantısı aracılığıyla kaydolmaya davet edebilir ve 3 tip tavsiye programından ödüller alabilirsiniz.

Biswap (BSW)

Binance Smart Chain’de BEP-20 tokenlerini takas etmek için oluşturulan merkeziyetsiz bir değişim platformu. Biswap ağı, üstün hızı ve çok daha düşük ağ işlem maliyetlerini garanti ediyor. Biswap’ın yönetişim token’i BSW’dir.

Biswap Game-Fi içerisinde yer alan Squid NFT World, değerli ödüllere sahip BNB Smart Chain’deki NFT Oyunudur. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir P2E NFT oyunudur. Oyunun ana varlıkları Otobüsler ve Oyunculardır. Oyuna katılma şansı verirler. Otobüsler ve Oyuncular, ERC-721 standardı kullanılarak basılan oyunculara ait NFT’lerdir. Bu NFT’ler, Biswap NFT Marketplace’te takas edilebilir veya normal bir transfer gibi başka bir cüzdana gönderilebilir.

Official website: https://biswap.org/

Whitepaper: https://docs.biswap.org/

BSW Nasıl Alınır?

BSW satın alabilmeniz için öncelikle bir Binance hesabınız olmalı. Daha önce bir Binance hesabı oluşturmadıysanız aşağıdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Oluşturduğunuz hesabınıza para transfer ettikten sonra 21 Mart TSİ 16:30’da BSW ile alım satım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Piyasalar Bu Hafta Nelere Odaklandı ?

Bitcoin ve Ethereum Tarafında Düzeltme, APE’te Sert Düşüş