in ,

Bir Hafta İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. Bu yazımızda, önümüzdeki bir hafta içerisinde kilidi açılacak önemli projeleri sizler için rehber haline getirdik.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity, oyuncuların Axies adlı yaratıkları topladığı, ürettiği ve trade etmesine olanak tanıdığı blok zincir tabanlı bir play-to-earn projesidir.

Bu ay içerisinde kilidi açılacak varlıklar arasında Axie Infinity projesinin yerel kripto varlığı AXS’de bulunuyor. 65.33 milyon dolar değerinde ve toplam arzın %5.6’sını oluşturan kilitli AXS’ler, 20 Ekim tarihinde serbest bırakılacak.

Lido DAO (LDO)

Başta Ethereum olmak üzere birçok blok zincir üzerinde kullanıcıların likit varlık stake etmelerine ve node oluşturmalarına olanak sağlayan Lido DAO’nun kilitli varlıkları 12.79 milyon dolar değerinde ve toplam arzın %0.79’unu temsil ediyor. Bu kilitli varlıkların ise 18 Ekim tarihinde açılması planlanıyor.

Lazio Fan Token (LAZIO)

İtalyan futbol kulübü Lazio’nun fan tokeni olan LAZIO da bu hafta kilidi açılacak varlıklar arasında yer alıyor.

5.67 milyon dolar değerinde ve toplam arzın %8.5’ini oluşturan LAZIO fan tokenlerin 21 Ekim tarihinde serbest bırakılması planlanıyor.

Space ID (ID)

Açık kaynaklı bir yazılıma sahip olmanın yanı sıra merkeziyetsiz ve sansürsüz bir ağ olan Space ID, bu ay içinde kilitli varlıklarını serbest bırakacak projeler arasında yer alıyor.

3.51 milyon dolar değerinde kilitili varlığı bulunan SPACE ID, bu varlıkların kilidini 22 Ekim’de açmayı planlıyor. Açılacak olan bu varlıklar, toplam arzın %0.92’lik bölümünü temsil ediyor.

Algorand (ALGO)

Algorand, hız, güvenlik ve merkeziyetsizleşme üçlemesine ulaşımı çözmek için oluşturulmuş merkeziyetsiz bir ağdır. 22 Ekim’de 3.18 milyon dolar değerinde kilitli bulunan ALGO’ların serbest bırakılması planlanıyor. Serbest kalacak olan bu miktar, toplam arzın %0.33’lük bölümüne denk geliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Floki’den Önemli Gelişmeler

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi